Önce kendimi sonra hayatımı değiştiriyorum

Karamellikahvemveben

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
135
117
28
Evettt burdan bir arkadaşımız sayesinde nickimi de değiştirdim toksik herkesi hayatımdan çıkardım şimdi sıra hayatımızı güzelceee düzene sokmakta...
Kendimi de motive edeyim hep beraber de motive olalım istiyorum kızlar sizde ister misiniz? Mesela hergün yapmamız gerekenler yapsak çok iyi olur dediğimiz şeyler flan ne dersiniz

İlk adımı attınız gerisi gelir
Aklınıza hiç geçmişi getirmemeye
çalışın
Eğer çalışıyorsanız iş çevreninizden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz

Evde iseniz , herhangi bir kursa , spor salonu vb yazılabilir , dijital platformda dizi izleyebilir , kitap okuyabilirsiniz

Mesela takı tasarım, pratik dikiş, değişik tarifleri denemek inanılmaz kafa dağıtıyor

Umarım iyi insanlar çıkar karşınıza
Herşey gönlünce olsun

Her gün yapmam gerekenler benim çalışmak hayırlı olsun size de kendi ayaklarınız üzerinde güzel bir hayat dilerim
Yaaa ben şuan kızımla evdeyim ama çalışırken de eşlik edebileceğiniz maddeler ekleyebiliriz bencee mesela akşamları en azından 15 dk kitap okumak mutlaka cilt temizliği yapıp uyumak uyumadan 10 dk yatakta esneme hareketleri yapmak

Şuan çalışmıyorum ve muğlanın bir ilçesindeyim malesef etkinlik için yakınlarımda bir düzen yok ama dizi izliyorum beni motive edebilecek diziler kitap okuyorum ingilizce kursuna başladım birde çanta örmeye başladım

İyi yaptın, mutsuz umutsuz üzgün bahtsız gibi nicklere asla anlam veremiyorum. İnsan bin kez şanssızlık yaşasa kendine şanssız dememeli
Evli iken baya umutsuzmuşum 6 yıllık bir umutsuzluk ama şimdi her anıma ayrı bir umut yüklüyorum elimden geldiğince

Ahhh ah yatak görsem maktul gibi bırakırım hemen kendimi

Her gece uyumadan önce nefes çalışması olmazsa olmazınız olsun. İçiniz dışınız arınır.

Bir de olmasını istediğiniz şeylere odaklanın, istemediklerinize değil. Neyi düşünürseniz onu büyütürsünüz ve bir gün kapınızı çalar siparişiniz geldi diye. Aynen böyle. Cesur yüreğinizden ötürü sizi kutluyorum.

Hepsi harika şeyler, dolap gardrops üzerinden satabilirsiniz el emeklerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…