ona güvenmeli miyim?

pervin7862

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
89
27
24
Bir çocukla takılıyordum. Sadece cinsel şeyler yapıyorduk. Ama aşırı ileri gitmek istemedim. Bana beni sevdiğini ya da hissettirdiğini asla söylemedi. Ama ona karşı hislerim olduğunu biliyordu. Sonra birden kavga ettik ve bana çirkin olduğumu söyledi ve bana hakaretlerle dolu uzun bir mesaj gönderdi. Daha sonra uzunca süre konuşmadık ama bu beni çok kötü hissettirdi. 7 ay önce falan buluştuk en son.sözleri beni ağlattı.2 gün önce her şeyden pişman olduğunu ve beni çok sevdiğini söyledi. Mesajlarına gercekten sasırdım cunku daha önce sevgi dolu şeyler yazmamıstı Benimle bulusmak istediğini söyledi. Ama nedense sadece evde buluşmak istedi. Kabul ettim ama içimde ona karşı kötü bir his var. Nedense değişeceğine inanmıyorum. Sizce onunla konuşmayı kesmeli miyim? Güvenilir olup olmadığını nasıl anlarım?

Adamın tek amacı cinsellik görmüyo musun bunu?

cinsellik istiyor

Sevgi olmadan nasıl cinsellik yaşıyorsunuz,insan sevmediği birine nasıl dokunur?
Hakaret eden birinin ismi numarası hala sizde kayıtlı olduguna göre asla kendinize saygınız yokkarşı taraf ,bunun da farkında kafasına göre pardon 3 harfli organına göre hareket ediyor.
Bırakın evinde kendi takılsın

FB iyi olduğunuz için size geri dönmüş. Sizi gibi sadece cinsellik yaşayacağı kişiler karşısına çıkmayınca elindekinin kıymetini bilmeye karar vermiş

Sadece evde yada sürekli arabada buluşmak isteyen biri direk cinsellik düşünüyodur yada evlidir. Asla gitme. Direk engelle heryerden.

Vasat alti bir ergenlik dizisi tadindaki ask ve seks hayatinizdan siz memnun musunuz peki? Sumugu burnunda bir erkegin size boyle davranmasindan mutlu musunuz? Ya cinselligi tam olarak kendi istediginiz yonde catir catir yasayin ya da 3 5 vererek sacma sapan erkekleri hayatinizda tutmaya calisirken onurunuzdan eksiltmeyin. En kati yorumum bu herhalde bugune kadar yaptigim. Kizlarin bu sacmaliklarina cok uzuluyorum.

Neden dışarıda buluşmuyor.Seninle sadece yatmak için beraber ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…