Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

Yorumu kendi ailemden yapabilirim en iyi onları tanıyorum
Balık erkeği zor sürekli bir ağlamaklı ani öfke problemi yaşıyor
Koç inatçı ve kendi istediği olsun istiyor
Oğlak düzenli ve kurallara uyan ama en iyisini ben bilirim der her zaman haklıdır
Yay çok dağınık sürekli gezmeyi isteyen kurallara uymayan şıp sevdi duygu değişimini çok yaşayan
İkizler erkeği genelde unutkan ve ani kararlar alır bugün evet dediğine yarın hayır diyebilir
Aslan burcu ben mükemmelim en iyisi en harikası benim eleştiri asla kabul etmez övülmeyi çevresinden de bekler
Kova kolay kandırabilir ilişkide aynı anda birden fazla kişiyle flört etmeyi seviyor bunun zekice olduğunu savunur
Yengec erkeği evlerden ırak diyebilirim hat
Hayatı her zaman sorunludur iş aşk aile
Aslana katılıyorum😂

Kovayı Çok kaypak, yüzeysel buluyorum.
Balık duygu sömürüsü yapmada bir numaradır.
Şeytan hayatınıza giremezse hayatınıza ikizler burcu gönderir. Gerçekten cok tehlikeli ve ikiyüzlü buluyorum. Her olay bir tiyatro sahnesi onlar için.
Yengec iyidir hoştur biraz insanı boğar.
Aslan erkeği kendini dünyanın en paha biçilmez erkeği sanır ve çapkındır.
Başak gizlice yarış halindedir, sıkıcı bulurum ve kendi kendilerine laf sokar aha nasıl laf soktum diye sevinirler.
Akrepler de cok kıskançtır ya ve fitne fesat buluyorum
Yay cok eglenceli ama bas bas bağırmayan bir yay tanımadım. Bi de patavatsizlar. Ama eglenceli buluyorum.
Oğlak disiplinli kontrollü çok heyecan yok gibi bulurdum da kızım da oğlak bakalım cocukta nasıl.
Koç erkeği manipülasyon ustası. Sürekli savaş hali. Gördüğünüz yerde kaçın. bide aşırı mahalle karısı gibi kavga ediyorlar.

Ben teraziyim, anladım ki artık insan sevmiyorum 😅😅

Akrep erkeğiyle evliyim malesef yalanda bir numaralar ve aşırı egoist narsist bi yapıları var ilk başta pambık gibiler gerçek yüzleri zamanla çıkıyo "hayır" ı asla kabul etmiyorlar herşeyin en iyisini onlar bilir ve hiç saygıları yok yalnızca kendini düşünür ve cimriler....
Ay oh be rahatladım bide sövsemiydim acaba 😂😂
Bide ben yengeçe yengeç 🥰 bizi sevmeyen varmı ki yaa 🥲
Hoşlaştığım issannda tasvir ettiğin özellikler var sanki 🥺 bide hiç kendiyle alakalı birşey anlatmıyor. Çok çabuk sinirlenme gibi huyları var mı?

Akrep burcu olarak o kadar yalan söylemem ki, eşim bi suç işlesel herkesten önce gider polise şikayet edersin der. Ama rahatsız ediciyim gerçekten 😂
Başak erkeğinin ruh hastası olmayanına rastlamadım. Kadınıyla sıkıntım yok. Boğayı severim ben de.
Kötü gördüğün yanların neler?

Kötü gördüğün yanların neler?
Samimi olduğum insanlara karşı toksik ve narsistik özelliklerim var. Ama genel olarak insanlara karşı çok mesafeliyim. Bu eğlence anlamında değil de, hiç bir derdimi kimseye anlatmam. Her şeyi içime atarım. Kimseyi sevmiyorum 😂

Hoşlaştığım issannda tasvir ettiğin özellikler var sanki 🥺 bide hiç kendiyle alakalı birşey anlatmıyor. Çok çabuk sinirlenme gibi huyları var mı?
Aaa tabi bişey anlatmaz genelde seni dinler ve zamanı geldiğinde bütün anlattıklarını koz olarak sana karşı kullanır. Bide ters düşme çok çirkinleşir. Ay bide saman alevi gibi herşeye parlar sonrada ben sinirliyim benim yapım bu diyip kendini kabul ettirir. Yani biz onları öyle kabul etmek zorundayız ama onlar bizi sürekli değiştirmeye çalışır. Benimki bildiğin narsist aaa bide kendi ailesinden it gibi tırsar bana gelince hep kabadayı annesi babası ablası hep ezer hiç sesini çıkaramaz ama benden bütün hırsını çıkarır..
Eğer narsist özellikleri varsa uzak dur derim

Kovayı Çok kaypak, yüzeysel buluyorum.
Balık duygu sömürüsü yapmada bir numaradır.
Şeytan hayatınıza giremezse hayatınıza ikizler burcu gönderir. Gerçekten cok tehlikeli ve ikiyüzlü buluyorum. Her olay bir tiyatro sahnesi onlar için.
Yengec iyidir hoştur biraz insanı boğar.
Aslan erkeği kendini dünyanın en paha biçilmez erkeği sanır ve çapkındır.
Başak gizlice yarış halindedir, sıkıcı bulurum ve kendi kendilerine laf sokar aha nasıl laf soktum diye sevinirler.
Akrepler de cok kıskançtır ya ve fitne fesat buluyorum
Yay cok eglenceli ama bas bas bağırmayan bir yay tanımadım. Bi de patavatsizlar. Ama eglenceli buluyorum.
Oğlak disiplinli kontrollü çok heyecan yok gibi bulurdum da kızım da oğlak bakalım cocukta nasıl.
Koç erkeği manipülasyon ustası. Sürekli savaş hali. Gördüğünüz yerde kaçın. bide aşırı mahalle karısı gibi kavga ediyorlar.

Ben teraziyim, anladım ki artık insan sevmiyorum 😅😅
Koc için yazdıkların o kadar doğru ki

Hanımlar terazi kadınının yanına hangi burcun erkeği yakışır? Bilgisi olan var mı? 🤣
Ben teraziyim terazi ile evliyim, iyi bir evliligim var. Terazi kadini da erkeği de çok sevgi dolu oluyorlar ama diğer insanlara karşı sınır koymasını iyi biliyorlar tek kötü yanımız kararsızlık. Yemek seçerken özellikle

Aaa tabi bişey anlatmaz genelde seni dinler ve zamanı geldiğinde bütün anlattıklarını koz olarak sana karşı kullanır. Bide ters düşme çok çirkinleşir. Ay bide saman alevi gibi herşeye parlar sonrada ben sinirliyim benim yapım bu diyip kendini kabul ettirir. Yani biz onları öyle kabul etmek zorundayız ama onlar bizi sürekli değiştirmeye çalışır. Benimki bildiğin narsist aaa bide kendi ailesinden it gibi tırsar bana gelince hep kabadayı annesi babası ablası hep ezer hiç sesini çıkaramaz ama benden bütün hırsını çıkarır..
Eğer narsist özellikleri varsa uzak dur derim
Ay okurken ben sinirlendim

Teraziyim.
Kaynanam başta olmak üzere hiçbir terazi ile anlaşamıyorum.
Ya gerçekten mi? Çok şaşırdım doğrusu halbuki Terazilerin öyle çevresindekileri kıskanma huyu yoktur, onlar genelde eşlerini çok kıskanır. Acaba size akrep etkililer evi 8. Evde olan terazi burçları mi denk geliyor? Şahsen gelinim bana karşı iyi davransa asla ama asla onun ile yarışa girmem neden gireyim? Oğlum benim kocam değil ki

X