Ömür biter Diyet bitmez

Bayramda 1 kilo 300 gr almıştım bir kilosunu verdim yani iyi bir detoks olabilir 3 gün falan yapılsa en az 2 kilo verilir ama ben sadece öğlen yedim her öğün sıkıcı olur
Evet haklisin bende tum gun ayni seyi yemeyi sevmem... iyi bir yontem olmus
Yahu ben bunu anlamiyorum bende de boyle oluyor 2-3 gunde 1 kilo aliyoruz ama veremiyoruz... hic mantikli degil....kalori hesabini curutuyor bu durum....7000kal 1 kilo diyorlar... yani 1 kilo almak icin harcadigimizida sayarsak 10000 kal almak lazim 3 gunde en az ama buna ulasmasakta 1 kilo arti gorebiliyoruz var mi bana bu durumu aciklayacak biri

Benim tam tersi calisirken daha cok aklima geliyo biseyler yemek ozellikle nescafe hemde sutlu kopuklu hemde 1 fincana 2 paket

Bazı dönemlerde kilo almasak da ağır gelebiliyoruz canım. Yanlış hatırlamıyorsam ayın hareketlerine göre de ağır gelinebiliyor diye birşey okumuştum.

Bazı dönemlerde kilo almasak da ağır gelebiliyoruz canım. Yanlış hatırlamıyorsam ayın hareketlerine göre de ağır gelinebiliyor diye birşey okumuştum.

ooo ayın hareketlerine göre de mi kilo alıyomuşuz vay başımıza gelenler bizim işimiz çok zor dağıtalım grubu

Benim tam tersi calisirken daha cok aklima geliyo biseyler yemek ozellikle nescafe hemde sutlu kopuklu hemde 1 fincana 2 paket
Bende kahveyi çok severim ama türk kahvesi ve şekersiz iş yerinde arkadaşlarla sabah 11 öğleden sonra 3 te kahve saatimiz oluyor yanında da bir kare bitter çikolata en büyük keyfimiz bu
Bununda kalorisinin düşük olması beni çok mutlu ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…