Ömür biter Diyet bitmez

Günaydın, hayırlı işler. Sabah kalkar kalkmaz elma sirkeli su içtim.

Kahvaltı
-2 yumurta
-peynir
-domates
-salatalık
-2ceviz
-6 tane yeşil zeytin

Bir de kabızlığıma iyi gelmesi için 2 tane kayısı yedim.

Öğlen yemeği
Menemen
1 dilim ekmek
Biraz peynir
Gün içinde bol bol su içmeyi unutmayalımm

Bende spor yapamadım bugün hiç vakit olmadı malesef yediklerime dikkat ettim ama yinede bakalım ramazanda ne yapcaz

Günaydın, bugün geç kalktım (09.20)

Kahvaltı
-sade omlet
-zeytin
-peynir
-domates
-3 ceviz
-3kayısı

Merhaba arkadaşlar benim sizden kilom daha çok. 85.7 kilo 160 da boy . Benim de temmuz ortasına kadar en az 15 kilo vermem gerekiyor kardeşimin düğünü var. Surem çok az kaldı. Ramazan geldi dayandı. Ramazanda yanlis alışkanlıklarım yüzünden hep kilo aldım. İştahım çok ve az su içiyorum. Ama değişmem şart acilen.
Bugünden itibaren ben de baslayacam insallah. Ramazana kadar sadece ayran diyeti yapacağım. Ayse Tugba Sengel'in yeşil mercimekli ayran diyeti var. İki gün boyunca onu yapmayi planlıyorum. Ramazan ayında da yine onun ramazan diyeti videosunu yapmayı düşünüyorum. İnşallah başarılı olurum ☺️🙏

Merhaba arkadaşlar benim sizden kilom daha çok. 85.7 kilo 160 da boy . Benim de temmuz ortasına kadar en az 15 kilo vermem gerekiyor kardeşimin düğünü var. Surem çok az kaldı. Ramazan geldi dayandı. Ramazanda yanlis alışkanlıklarım yüzünden hep kilo aldım. İştahım çok ve az su içiyorum. Ama değişmem şart acilen.
Bugünden itibaren ben de baslayacam insallah. Ramazana kadar sadece ayran diyeti yapacağım. Ayse Tugba Sengel'in yeşil mercimekli ayran diyeti var. İki gün boyunca onu yapmayi planlıyorum. Ramazan ayında da yine onun ramazan diyeti videosunu yapmayı düşünüyorum. İnşallah başarılı olurum ☺🙏
biz şuan için sadece dikkat ediyoruz ama ramazanda güzel bi şekilde sahurumuzu yapıp akşamda çorba 2 kaşık ana yemek ve salata sonrasında da bol bol su yatarkende yoğurt kürü düşünüyorum. Umarım uyabilirim. Uymaya da çalışcam. Ramazan bittiğinde en az bi 5 kilo vermiş olmak istiyorum. Halim kalırsa da akşamları karın egzersizi yapıcam 6 aylık bebeğim var ve göbek kaldı onu eritmem lazım

Öğlen
-4 tane çilek
-1 tane yeşil elma

Akşam yemeğini yapıcam. Menümde:
-Fırında mücver
-Patlıcan yemeği
-Bulgur pilavı

Merhabalar,
Bende 40 yas sonrasi hayatinda kilo problemini ogrenenlerdenim...😯 Son 1 yilda hayat tarzimdaki ( 3 yil yurtdisi sonrasi donuste ise tekrar basladim ve oglen cikan agir yemekler ve abur cubur)degisiklikler ve yuruyusu birakmamdan sonra 5 kilo aldim. Karantina gunleri ilk 2 hafta baktim olmuyor.Son 2 haftadir dikkat etmeye basladim. Bu haftada yuruyuse basladim tekrar... gun gun degisen kilolar goruyorum duzenli azalmiyor az yesemde size de boylemi oluyor.
Boyum 1.57 kilom 57 olmustu. 2 haftada 2 kilo verebildim. Bugun 55 gordum. Hedef 52. Kac gunde bir tartiliyprsunuz? Hergun tartilmak dogru degil galiba...

Bende varım 😊 ayrıca 10cu takimdayim.
6 kiloya yakın verdim. Yediklerimi azalttım ve suyu cogalttim. Ama ramazanda daha hızlı kilo vermek istiyorum. İnsülin hastasıyım. Çocuk düşündüğüm için insülin yenmem gerek. Boy 163 güncel kilom 79.5

Ben ramazanda sahur yapmıyorum sadece şu içiyorum yatıyorum. Sevmiyorum yemeği ağır geliyor. Gereksiz geliyor bana

Merhabalar,
Bende 40 yas sonrasi hayatinda kilo problemini ogrenenlerdenim...😯 Son 1 yilda hayat tarzimdaki ( 3 yil yurtdisi sonrasi donuste ise tekrar basladim ve oglen cikan agir yemekler ve abur cubur)degisiklikler ve yuruyusu birakmamdan sonra 5 kilo aldim. Karantina gunleri ilk 2 hafta baktim olmuyor.Son 2 haftadir dikkat etmeye basladim. Bu haftada yuruyuse basladim tekrar... gun gun degisen kilolar goruyorum duzenli azalmiyor az yesemde size de boylemi oluyor.
Boyum 1.57 kilom 57 olmustu. 2 haftada 2 kilo verebildim. Bugun 55 gordum. Hedef 52. Kac gunde bir tartiliyprsunuz? Hergun tartilmak dogru degil galiba...
Kilonuz çok yüksek değil ideal kilonuzla yakın olduğu için çok az az veriliyor 😊 siz hergun tartilmayin ama ben tartiliyorum çünkü kendimi kontrol etmem gerekiyor kilo fazla. Gr fazla çıkarsa hemen mudale ediyorum

Bende katılmak istiyorum boy 1.70 kilo 59
Kilo alıyorum ekmegi bi gün yemiyorum bi gün yiyorum canım ne isterse onu yiyorum aslında oructa istemedigim kilolar gitsin istiyorum 😁

Evet galiba kilo fazlasi cok olmadigi icin ve yastan dolayi isler yavas gidiyor. 45 yasindayim😘 bugun ne yedim soyleyeyim
Kahvalti: yulaf,yogurt, 10 adet badem ve 10 adet kuru uzum
Aksam: balik izgara ve salata ve bol bol su

X