Ölümüne ilaç kullandım 30 kilo verdim bedelini ödüyorum!!

Buna benzer bir şeyi bende acı biber hapları sayesinde yaşadım ama yıkımı seninki kadar olmamıştı üzüldüm gerçekten :KK43:

ibretlik bir gercek yasamı burada paylastıgınız icin tesekkürler.. umarım bu yola basvurmaya yeltenen arkadaslara caydırıcı bir etkisi olur.

size de cok gecmiş olsun.

kesinlikle herşey beyinde bitiyor.:KK31:

Ah canım nasıl üzüldüm bir bilsen bende ikinci doğumuma kadar kilo sorunu yaşamadım hep kıptayla bakardı herkes ikinci doğumdan sonra birgün arkadaşım dedi çok kilo aldın ben hap kullanıyorum sende al diye bende hiç araştırmadan aldım ilk ay 4 kilo verdim çok pahalıydı ikinci ay ucuz bitane buldum aldım içip havuza gittim allahım çok korkunçtu ölüyorum dedim eşime yavrularım sana emanet bayılmışım ama iyileştim ya aptal beynim yeniden al diye delirtti beni gittim birdaha aldım tam 5 gün kalbimde şiddetli ağrı soğuk soğuk ter mide bulantısı herşeyi görmekte zorluk allahım gözümü hastanede açtım heryerim kablolara bağlı üstümde hiç bir şey yok ne oldu bana dedim kalp krizi dedi Dr korkma olmaya bilirde dedi ben panik yapınca benim için o gün bitti hap olayı bunları yaşamam gerekmiyordu tabiki ama içimde bir şeyler dürttü beni bende çok pişmanım kalbim zaman zaman ağrıdı ama çok şükür geçti kalp Dr çok iyi dedi geçen

Okurken şok oldum resmen. Maalesef kilo sıkıntısı insana herşeyi yaptırabiliyo çok kötü bi psikoloji ya :KK50: Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Bu arada uyardıgın için çok tşk ederim Allah razı olsun.

yaşadığının bir benzerini yaşadım. birini cok sevdim yakışıklıydı ne hikmetse beraberdik (ben 1.70 boyunda bir ara 85-90 kilolardaydım şimdi 80'im.) seni seviyorum böyle de güzelsin bimnemne sonra gururumu kırdı canımı yaktı dalga geçti hatırlayınca cok üzülüyorum sürekli şişman şakalarına maruz kaldım çok yemediğim halde acıksam bile utancımdan kimsenin yanında yemek istemiyordum... şimdi dokuzlu çayın kurutulmuş bitki halinde olanlarını kullanıyorum ilaç değil aktardan aldım dokuzunu da kurumuş olarak işe yaraması dileğiyle. unutma Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz kimseninn...

malesef tüm yazılanlara,yayınlara rağmen bu hapların kullanımı devam ediyor.
Aynı sizin dediğiniz gibi ölümüne.
O kadar çok insan zarar gördü ki, o kadar can gittiki yinede reklamlar tam gaz devam ediyor.
Umarım herkea sağlıklı yollardan istediği sağlıklı kiloya ulaşır.
Size de geçmiş olsun.
Umarım eski sağlığınıza kısa zamanda kavuşursunuz.

ilk olarak kilo vermenize sevinip ilham ve azımınızı ilaçlardan almanıza üzüldüm insanı en çok diyete teşvik eden zayıfladığını gördüğü insanlar, karşımızda örnek alabileceğimiz biri varsa kesinliklikle bir azım bir hırs geliyor insana ve o azim ve hırs diyete teşvik ediyor yarıda bırakmasını engelliyor şimdi size kendi hikayemden bahsediyim beni gören herkes diyete başladı umarım burdan birilerininde ilham alabileceği biri olurum hepinize geçmiş olsun İLHAM MELEĞİ • SİZİN İLHAM KAYNAĞINIZ OLABİRİİMM =)

X