Olumsuz yorumlar lojman meselesi

Esim komiser yardımcısı yani polis kesinlikle haklısınız normal gelirlerde iki insanız ayruca ben halen atanamadim özelde çalışıyorum düğünden sonra başka bir şehire gideceğim için isimden de ayrılmam gerekecek.Borcumuz olmayacak düğünden sonra ama birikim yapmak istiyoruz.Hayat şartları zor malesef ...

Anlattığınız gibiyse kulaklarınızı tıkayıp bi süre lojmanda oturun bence. O borçları kuzeniniz ödemeyecek sonuçta. Neden sıkıntı çekesiniz ki.
Evin durumuna göre tadilat yaptırmanız gerekebilir ama onu da bilin.

benim kuzenim lojmanda oturuyor öğretmen eşi
ankarada geçen yıl evine gittim bayıldım desem yeridir
her haliyle mükemmel heryer yeşillik ev kocaman tertemiz
komşuları çok iyi kimi avukat kimi doktor vs heryer aynı değildir
iyi de vardır kötü de çocuğu okula gidiyor dışardan öğrenciler can atıyormuş
o okul için az kişi falan diye demem o ki kimseye bakmayın siz siz nasıl
isterseniz öyle yapın hayat sizin belkide kısa sürede ev alırsınız kendi evinize
çıkarsınız bütün güzellikler hemen olmuyor sabır lazım direnmek lazım.

Çok teşekkür ederim inşallah Allah razı olsun.

Çok teşekkür ederim inşallah Allah razı olsun.

bulduğunuz lojmanı gidip görün çok kötü yaşanmayacak gibi değilse hemen oturun
bence ben çok güzel evlerde borçla harçla yapılmış dışarıya karşı mutluluk sergileyen ama
evin içinde 2 düşman olan çok gördüm oyüzden sağa sola aldanmayın baktınız etraf kötü muhatap
olmazsınız 1 kişi olsun candan olsun yeter size oda olmazsa hiç olmasın huzurunuz kaçıcaksa ama
lojmanın kötüsü olmaz daha çabuk ev sahibi olursunuz hatta kuzenim evini aldı kiraya verdi
okadar memnun lojmanda sizde az memnun olursunuz nolcak:):):

polis eşiyim maddi sıkıntıdan ötürü ödemelerimiz çok bende lojman istiyorum eşimde bu konuları çok dikkate aldığından başvuru yapmıyor ,oysa ben çalışıyorum insanlarla işim bile olmayacak.

Bende gelin oldum 35-40 yıllık binada oturuyorum . Ne alaka yeni gelin eski binaya gitmezmis. 1100₺ de kira veriyorum. Keşke bizimde lojman olsa inanın o kadar kira vermek çok zor.

Ben tam 8 yıl lojmanlarda oturdum.Hatta ilk 3 yıl köyde okul lojmaninda oturdum.Yatarken eşarpla yatardık fareler kulağımızı ısirmasin diye.Bina çok eskiydi ama önemli olan bizim orda çok mutlu günlerimizin olmasıydı.5 yılda rutubetli eski mi eski lojmanda oturdum.Icinde eşya varken daha iyi tabi.Hergun bir yerden arıza verirdi.Çalıstigim için çok fazla lojmandakilerle gorusemiyordum.Çocuk olunca bahçe de felan konuşurduk komşularla.Dedikodu çok fazla dönüyor.Kıskanmalar ve kavgalar da çok oluyor.Tabi seviyeyi koruduktan sonra çok ta etkilenmezsiniz.Ve bende yeni gelindim lojmanda otururken.Çok büyütülecek bir sorun değil.begenmezseniz çıkarsınız.Maddi yönden de çok iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…