ölümdem çok korkuyorum

vadisu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
39
0
merhaba ben 25 yasında 9 aylık evlı biriyim ben ölümden çok korkuyorum yataga grdiğimde sanki ölcekmişim gibi geliyo.içim çok sıkılıyo.bu durumdan nası kurtulcam bana yardım edin ne olur:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Merhaba VAdisu, bu korkunuz madem hayatınızı bu kadar zorlaştırıyor ve siz bunun kendi başınıza üstesinden gelemiyorsunuz, lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurun. Bu korkunuzun gerçek sebebini öğrenir, gerekli tedaviyi olursunuz.
Sağlıkla kalın,

canım arkadaşlar bu konuya çok güzel değinmişler bende hastalık korkusu var kansermi olacam kalp krizimi geçirecem ne şekilde ölecem acaba diye düşünüyorum sana msj yazan arkadaşlardan ve senden yardım bekliyorum nolur msjıma yanıt verinnnnn

Bende ayni sekilde cok korkuyorum, bazen yataga girdigimde olum aklima geliyor sonra olacaklar, topragin altinda olacagini dusunmek, yapayanliz, ya nebilim insan bazen okadar derinlere gidebiliyorki kendi kendini strese sokuyor, icim daraaliyor, ve nezaman boyle kotu seyler aklima getirsem duas ediyorum uyumaya calisiyorum.

Sevgili Dostlar, hayatı neden bu kadar zorlanarak yaşamayı seçiyorsunuz ki? Bir uzmandan yardım alıp rahat ve keyifli yaşamak çok daha akılcı değil mi?
Hepinize sağlıklı iyi bayramlar diliyorum.

X