Ölmek istiyorum

Lütfen kötü düsünceleri silin kafanızdan.Zor bir durum olduğunun farkındayım bende yıllarca issiz kaldım.ki esimle.ikimizin issiz gecirdigimiz aylarımız oldu. bunun çözümü ölmek falan değil.Eni sonu hepimiz öleceğiz bunu zamanından önce istemek yersiz . Daha farklı alanlara yönelin.Ne bileyim kariyer.net , iskur uzerinden surekli alimlar oluyor hepsine deneyin.Eleman arayan heryere basvurun.Biz öyle yapıp sabrettik suan calisiyoruz.Sizede bir kapı açılır elbet.Sabredin aramaya devam edin.

İş için ölmek istemek yerine sağa sola haber bırakın kn diye site var cv hazırlayın. Mesleğiniz varsa daha da iyi ya kendinizi düzgün ifade edin iş görüşmelerinde güleryüzlü olun olmayacak diye evden çıkmayın bu sefer olcak başlayacağım diyin

İşsizlik beni perişan etti çok kötüyüm
Ben de aynı durumdayım, kaç sene oldu işsizim. İki kuruşun hesabını yapmaktan bıktım usandım. Ölsem de bitsin bu hayatın derdi diyorum. İnançlı biri olmasam kesin intihar ederdim. Ama Allah onu da yasakladı, mecbur katlanıyorum. şu hayatta kitaplar dışında beni hayata bağlayan hiçbir şey yok. Öyle evleneyim, çocuğum olsun, arabam olsun, tatile gideyim öyle bir şey yok.

Kpss hazırlanıyorum şimdi, bir umut belki atanırım. belki siz de öyle bir yol deneyebilirsiniz.

O iş öyle yürümüyor. Her kapının yüzüne kapandığı oluyor, tecrübeyle söylüyorum bunu. Profesyonel İK danışmalarına bile CV hazırlatıp sağa sola bıraktım. Eşe dosta haber verdim, mesleğim olmayan işler için başvurdum, iki mahalle ötedeki bakkal bile iş aradığımı biliyor benim, dönen olmayınca olmuyor.

Tanıdığın biri olmayınca hele küçük şehirde kimse dönüp ne kadar profesyonel CV varmış, bak tecrübesi de varmış diye dönüp bakmıyor. Kadın CV gözümün önünde attı ve size döneriz dedi. Sirk gibi bu dünya. Çaresiz kalmayınca çaresiz kalanın halinde anlamıyor kimse.

Kitaplarını da satamamışsın inşallah gönlüne göre bir iş bulursun en kısa zamanda

Aynı benim durumum bu küçük sehirdeyim büyük şehirde olanlar anlamaz mağazalar bile olmuyor cunku 300 kişi başvuru yapıyor .kpss hazırlanmaya başlayacağım bende yoksa başka bir yolu yok Allah bize sabır versin ben çok yoruldum

Eğitim durumunuzu, ortalama tecrübe yılınızı, biliyorsanız bildiğiniz dilleri yazar mısınız özelden size mesaj atıyorum şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…