Ölmeden görmek lazım galiba

Atın resımleri ben burda düşüp bayılayım :icecream: süper yerler bunlar biz ölmeden görebilecekmiyiz acep tatlicadiarzu

göremıcez tabikide

oofff oofff buralarda balayı falan süper olur :d çok sessz sakın. bızım antalya bodrum falan hıkaye yaaa

B!TT€R;3140471 .!.:
göremıcez tabikide

oofff oofff buralarda balayı falan süper olur :d çok sessz sakın. bızım antalya bodrum falan hıkaye yaaa

ah öyle deme güzelim a.s mesela Cesme

dünyanin en güzel ülkesinde yasiyorsun ...birde mesela Patara dünyanin en güzel plajlarindan biri hemde Türkiyede

yaa çok güzel bir yer ama nedendir bilmem içim ürperdi bakarken bakamadımda zaten....ben biraz fazla korkakım galiba:çok üzgünüm:

Ve benimde kızımın sayesinde bu sene göremedegim ama görmeden ölmek istemedigim bir yer....

MUGLA -Fethiye Kelebekler vadisi...

ben gittim canım harika bir yer tavsiye ederim kamp yapmışstık arkadaşlarla süpeeerrrr gerçekten

yaw emine bi tattırdın tadını damağımızda bıraktın bacım... başladığın işi yarım bırakma baken gözümüz gönlümüz bayram etsin accık.. yeni resimler bekliyoruzzzzz......:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…