Ölmeden görmek lazım galiba

Trunk Bay, Amerika
8.jpg

Kesinlikle İguazu'yu görmek isterdim.
Su,akarsu, şelele ,göl manzaralarına hayranımdır.
Bu görüntüler hayranlıktan da öte....
Nasıl güzel görüntüler,bayıldım.
Birde aynı bu şelaleye çok benzeyen Afrrika'da iki ülke sınırını oluşturan şelale var.
Tek kelimeyle haaaarika!Teşekkürler.

Gerçekten ölmeden görmek lazım da neeeerde?
Kesinlikle İguazu'yu görmek isterdim.
Su,akarsu, şelele ,göl manzaralarına hayranımdır.Beni dinlendirir,rahatletır çok hoşuma gider.
Bu görüntüler hayranlıktan da öte....
Nasıl güzel görüntüler,bayıldım.
Birde aynı bu şelaleye çok benzeyen Afrrika'da iki ülke sınırını oluşturan şelale var.
Tek kelimeyle haaaarika!Teşekkürler.a.s.

bunlar süper yaa wallahi ölmeden görmek lazım ama bu kadar para nerdeee:) sayısal loto'dan falan para çıksa hemen dünya turuna çıkacağım :)

303572488.jpg

745306682.jpg

Niagara Şelaleleri, Kanada: Şelale Kanada’nın en popüler turist merkezlerinden biridir. Yarımay şeklinde yay gibi uzanmıştır. 54 metre yüksekliği vardır.

743473529.jpg

219745725.jpg

Büyük Kanyon (Grand Canyon) Colorado, ABD: Büyük Kanyon 320 km uzunluğunda ve 25 km genişliğindedir. Gün içinde güneş ışığının geliş açısına göre tortul tabakasının renginin değişmesi kanyona ilginç bir güzellik katar.

753349885.jpg

And Dağları (Andes Mountains), Arjantin: And Dağları, ziyaretçilerini daima kendisine hayran bırakmıştır. Zirveye çıktığınızda belki kaslarınız ağrımaya başlayabilir ama düşünceleriniz bir kuş kadar özgür olacaktır.

496508099.jpg

705724993.jpg

Uluru (Ayers Rock), Avustralya: Avustralya’nın ortasında büyük, yekpare bir kayadır. Uluru yerli dilinde ‘büyük çakıltaşı’ anlamına gelmektedir. 3.6 km uzunluğunda ve 348 metre yüksekliğindedir. Çevresi 9.4 km’dir. Yılın ve günün farklı zamanlarında farklı renklere bürünmektedir.

X