Aile Planlaması Olmaz dimi ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Benim 6 ay sonraki halim. :KK48:
9 ay sonra 2 yaşında olacak. Ama ben de şimdiden düşünüyorum emmeden nasıl olacak diye.. Bir de emzik bıraktırma var bizde. İlk zamanlar alışsın diye bakardım şimdi nasıl bıraktıracağım diye düşünüyorum.. :KK51: Böyle böyle 4 yaşına kadar emzirmesek bari :KK70:
Benimki sade 3 ay biberon aldi ondan sonra onu da istemedi emzzik hak getire...illa orijinal meme :KK70:

bir sen bir de oğluşumubeklerken in konuları hep böyle falsolu, yumurtlama günün olsa dahi prezervatif kullandıysan birşey olmaz, prezervatif %99lara varan koruma sağlar velev ki %1 e denk geldin beraber büyürler. kızım 7,5 aylıktı oğluma hamile kaldım büyüyorlar şükür... okadar da korkulcak bişey yok...

Yaa kızlar 8 aylık bebeğim var. Bugün bişeyler yaşandı prezervatif var ama yine de korkuyorum. Dogurganlik günümmus sonradan fark ettim. Bebeğim çok küçük daha ona yetmiyorum. Hamile kalmamak için yarın ertesi gün hapı alsam diyorum ama emzirmeye sorun teşkil ediyor mu ?
Hapı alırsan 1 hafta kadar emzirmemen gerekiyo ebemiz bNa öyle demişti... yapabiliyorsan sağ sakla ama emmezse bu seferde sütun geri gider bi daha emziremeye bilirsin..

X