Olmayan Bebeğine Hasret Kalanlar

Kac kere ilac kac narkoz kac igne inan hesaplayamiyorum bende.tum bunlarin sonu ellerim bomboş Dilerim 2018 bize meleklerimizi de getirir
Aynen canimm benimde dileğim bu geçen yoldan beri hep hayallerimde yaşıyorum hep umudum var şimdiye kadar çoktan hamile kalmıştım bana kalsa ama Rabbim nasip etmeyince olmuyo işte

Aynen canimm benimde dileğim bu geçen yoldan beri hep hayallerimde yaşıyorum hep umudum var şimdiye kadar çoktan hamile kalmıştım bana kalsa ama Rabbim nasip etmeyince olmuyo işte
Her ay yeni bir umut her adet yeni bir hüsran

ovulaton testi deniyormusunuz kızlar?

Ağladım inanin en icten dileklerimle çocuğunuz olmasını diliyorum Allahtan tez zamanda bizimde iki sene olmadi her ay ağlardım.. Cok iyi anlıyorum sizi..
Allah razı olsun canım amin.Rabbim bizlere de nasip eder insallah

Ben bi kere denedim.her gün yaptım kopkoyu çizgiyi hiç yakalayamadim hatta kendi kendime dalga geçiyorum gebelik testinde göremedin de bunda bari gör diye o yüzden bi daha denemedim yani
Sıvı alımına dikkat ederek yaptın dimi canım.

Denemediğim şey kalmadı desem yeridir kızlar. Ovulasyon testleri,avakado,süt ve rakı buharı,pree ile başlayan adını unuttugum bir jel (bu jel spermi öldürmeden ilerlemesini kolaylastiriyormus ),klomen,tüp bebek dönemi igneler ,ilaclar ,polenli karışımlar,bitki çayları... sonuç 4gebelik 2si kimyasal 1i dıs gebelik biri 8.haftada kalp atmaması o yüzden artık inancım ne derecede siz düşünün. Bütün bu süreçlerin yanı sıra stresli mi stresli bir iş hayatı...arkadaslarima taktikler verdim cocuklari şimdi kocaman oldu.bazen diyorum ya hic olmazsa...bazende diyorum umutsuz olma.ailen senden gelecek guzel bir haber bekliyor ve sen her ay adet olunca derin bir hüzün icinde kalıyorsun. Diyorum ya anlatsam uzun uzun buralar almaz yaşadıklarımı. Herkesin türlü türlü hikayesi var hic kimselere anlatamadığı. Allahtan burasi var da ortak duygularimizi paylasiyoruz .

Kızlar hamileyimmmmmm
ayyyyy tüylerim diken diken oldu. Rabb'ime şükürlerr olsunnnnnnn❣ Rabb'im ttüm isteyenlere tez vakitte nasip etsinnnnnnn. AMİİİİNNNN❣ dua et cnm bol bol dua et hem bebegin için,hemde olmayanlara❣

Canimmmmmmmmmmm bu cok güzel bir haber cok sevindimmmmmmmmmBuranın uğuru olsun bebişin.nasil öğrendin kan değerin kac cıktı tüm ayrıntıları isteriz Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Rabb'im sanada nasip etsinn tez vakitte hayırlı ve sağlıklı bebeklerrr❣AMİNNNN❣

ayyyyy tüylerim diken diken oldu. Rabb'ime şükürlerr olsunnnnnnn❣ Rabb'im ttüm isteyenlere tez vakitte nasip etsinnnnnnn. AMİİİİNNNN❣ dua et cnm bol bol dua et hem bebegin için,hemde olmayanlara❣
Hemde çok şükür Hamdi senalar olsun yüce mevlama:) kuzular hastaydım ben grip hastaneye gittim serum taktılar şüphem var dedim bakmadi lar sonra içime sinmedi ilaçları kullanmadim test yaptım silik hatta konu açtım hatta çok yazan olmadi sonra prodictor yaptım baya koyu çıktı kan verdim hemen 11.23 çıktı zaten adete 3 gun var daha o yüzden değer iyu dediler ama inşallah yukselerek devam eder sağlıkla devam eder Siyah00 rabbim tez zamanda sana da nasip etsin canimm kızlar dua edin sağlıklı gebelik olsun yatın tekrar kan vercem inşallah ilerler :)

Canimmmmmmmmmmm bu cok güzel bir haber cok sevindimmmmmmmmmBuranın uğuru olsun bebişin.nasil öğrendin kan değerin kac cıktı tüm ayrıntıları isteriz Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Kuzummm insallah tez vakitte Rabbim sana da nasip etsin sende bana dua et sağlıkla ilerlesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…