olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

günaydın a.s.

maşallah :nazar: :1hug:

teşekkür ederim a.s.

madem evli birini yakaldık soru yağmuruna tutalım haydin kızlar.

ben başlıyorum korunma yöntemi olarak rahim içi aracı önerir misin? ben düşünüyorum da...

hayır önermem canım... şahsen ben kullanmadım kullanmamda.. korunmak isteyen korunsun delikafadulden ben hapla , bilmem nereme takılan şeylerle uğraşamam.. kociş düşünsün...delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kızlar spıral konusunda bende pek ıyı seyler duymadım yanı cok guvenlı degılmıs oda kayabılıyomus daha sonra hamıle kalındıgında begın bır tarafından cıkabılıyomus vs vs ..haplar cıcınde ksıırlık ve bayanda damar tıkanıklıgı yaptıgı okudum gene en saglıklısı kondom sanıyorum kı
evet çok duydum öyle ... kondom da bile yırtılma riski var.. bi arkadaşım var öyle 6 aylıkbebişi var öyle bi olay var başında bekleyip görcez yine hamiş mi....
hap da kilo yapıyor.. iğnelerde öyle... ee ne kaldı geriye :roflol::roflol::roflol:

bu arada herkese günaydın kıslarrr

ben anlamadım nasıl bebeğin bir tarafından çıkabiliyormuş öyle şeymi olur ya?

cnm o kayma sonucu hamile kalanlar için gecerli
sona cıkarmıyolar bebege zarar verir diye dogumda bebekle beraber cıkıyo bir yerden

olur bebişim.... şu dünyada olmaz diye birşey yok.. bebeğe çakılmıyor tatlım. döllenme spiral in oralarda olunca bebek büyürken onunla büyüyor yapışık yani.. o zaman alıyorlar kuzu yu...lsenağlama

cnm o kayma sonucu hamile kalanlar için gecerli
sona cıkarmıyolar bebege zarar verir diye dogumda bebekle beraber cıkıyo bir yerden

velved cim seninki kuzuya zarar vermeyen cinsten sanırım... benim dediğim zarar veren cinstensenağlama

çok kötüymüş ya bende drydeniss 'in dediği şekilde düşündümde korkunç birşey bu durum.
ama kondomda çok soruna yol açıyor acaba en iyisi kondomla birlikte ertesi gün hapı kullanmak mı olur? o konuda bir bilginiz varmı?

olur bebişim.... şu dünyada olmaz diye birşey yok.. bebeğe çakılmıyor tatlım. döllenme spiral in oralarda olunca bebek büyürken onunla büyüyor yapışık yani.. o zaman alıyorlar kuzu yu...lsenağlama
böyle bir durumda bakarlar zaten dedigin gibi zarar veriyolarsa alırlar yerimseniben
velved cim seninki kuzuya zarar vermeyen cinsten sanırım... benim dediğim zarar veren cinstensenağlama

cnm ben nişanlıyım evlenmedim henüz ama bu bilgiyi akrabalardan birinde oldu ondan biliyom onun ki zarar vermemiş beraber dogum yapmış a.s

bırde bsy sorucam erkeğin erken boşalma sorunu olması bayanın hamile kalma olasılığını/oranını düşürür mü?

utanıyonmu cnm konus nolcak ki sengözlerimebaksanab
ben konusuyom valla surda dügüne ne kaldı :1rolleyes:

canım bence de konus utanma zaten sen konusmaya baslarsan o susumaz :)erkek ıste canım bu kadar sıkıntı yapma zaten elbet bırgun konusmak zorunda kalıcaksınız ben de cok korkuyorum bu korunma olaylarından oyuzden kondom suandakı dusuncem CADIARZU

herşey benim başlardaki zor kadın imajımdan kaynaklandı. bazı şeyleri hala aşamadık. o da kesin düşünüyodur ama tepkimden korkup konuyu açamıyor bile böyle nolucaz bilmem.

Napayım anam... ugras ugras bır araya gelmıyınız... benden bu kadar.. :kahve:

Bekar olan sızsınız ınsan az meraklı olur dımı... hııcc.... :jeyyar: kaydirigubbakcemile

soruyoz da cevap veriyomusun betül hanım lülülülülülü

tıp ve teknoloji bu kadar ilerlemişken herşeyin bi zararı olduğunu duyuyoruz. yok anam bundan da vazgeçtim erkek korunsun :1closedeyes:

çok kötüymüş ya bende drydeniss 'in dediği şekilde düşündümde korkunç birşey bu durum.
ama kondomda çok soruna yol açıyor acaba en iyisi kondomla birlikte ertesi gün hapı kullanmak mı olur? o konuda bir bilginiz varmı?
ertesi gün haplarını hangi bir günün akşamı almayı düşünüyorsun bacım :jeyyar::jeyyar::jeyyar: hapmı dayanır ona.. o ayda birkaç defa alınabilir.. fazla değil tabi bildiğim kadarıyla yanlışım varsa düzeltin sositososito

bırde bsy sorucam erkeğin erken boşalma sorunu olması bayanın hamile kalma olasılığını/oranını düşürür mü?
hayır düşürmez bencee.. gebe kalma olasılığı olanı erken boşalmayla ilgili olacağını zannetmioyrum. o zaman Türkiye nüfusunda bi problem olurdu :roflol:

tıp ve teknoloji bu kadar ilerlemişken herşeyin bi zararı olduğunu duyuyoruz. yok anam bundan da vazgeçtim erkek korunsun :1closedeyes:
en mantıklısı.. biz düşüncemize onlardüşünsün bacılar :lepi:

ertesi gün haplarını hangi bir günün akşamı almayı düşünüyorsun bacım :jeyyar::jeyyar::jeyyar: hapmı dayanır ona.. o ayda birkaç defa alınabilir.. fazla değil tabi bildiğim kadarıyla yanlışım varsa düzeltin sositososito

hayır düşürmez bencee.. gebe kalma olasılığı olanı erken boşalmayla ilgili olacağını zannetmioyrum. o zaman Türkiye nüfusunda bi problem olurdu :roflol:

en mantıklısı.. biz düşüncemize onlardüşünsün bacılar :lepi:

doğru dersiniz valla o düşünsün herşeyi ben mi düşüncem be hıııhh:dilcikar:

Spiral ve aylık ıgneler yenı evlıler ıcın uygun bır korunma degıl zaten..

Yanı yapılmaz degıl ama uygun degıl.. spiralı bende hıc dusunmuyorum.. aylık ıgne kullanacagım sanırım..

Zaten gerıye hap, condom, ve dogal yontem kalıyor.. ama ısınızı garantıye alın napın edın de :)

Yok valla onların korunması da hıc ıyı olmuyor be kızlar...... :nazar:

Onu hıc saymıyoruz bız... :jeyyar:

SLM CANLAR KıMSE YOK
NASILSINIZ DıE Bı SORACAKTIM DENK GELEMıYORUM SıZLERLEE :dilcikar:

X