olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

olsun yinede kilon iyi resimlerde zayıfsın bende 50 kiloyum
sen kadar olsamda olur valla.
ah neydim ben gençliğimde yaaa :nazar:
öyle olunca daha çıtı pıtı kibar gözüküyor insan valla. ben sıkıldım böyle evet çok kilolu değilim belki ama şimdiden kontrol etmem lazım yarın bi gün evlenicem doğumdan sonra dşünsene halimi nolurum. o yüzden sağlıklı bir şekilde vermem lazım canım :nazar:

hala gençsin 87 limişsin benden 1 yaş büyüksün

kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle ol ama kilon iyi bende keşke o kadar olsam=)

hala gençsin 87 limişsin benden 1 yaş büyüksün

kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle ol ama kilon iyi bende keşke o kadar olsam=)
gençliğim derken şaka yapıyordum zaten bebişim. evet öyle daha hafif hissedicem kendimi inşallah.

he ya bu arada seninle uzun uzun muhabbet edemedik hiç sevgilin var m cadım senin :ecrin_bebek:

evt var cnm avatarımdan,avatarımın altındaki yazdıdan imzamdan bellli olmuyormu=)
canım gördümde senden duymak hani ayrıntılar falan yani. ne zamandır görüşüyorsunuz mesela aynı şehirdemisiniz evlilik yakın mı falan şutarafagitti

günaydın ebru

cnm aynı şehirdeyiz,27 aydır birlikteyiz:asigim::nazar: evlilik 2-3 sene içerisinden düşünüyoruz

hoş geldin kuzum napıyon bakalım. naptın dün çarşılarda pazarlarda hee kaydirigubbakcemile3

hosbuldum kuzucugum
daha kahvaltı bıle yapmadan attım kendımı buraya:))
dun annemle dolastık kardesıme tel aldık..
ben dort goz gezdım ortalıkta :nazar:
sen napıon

günaydın ebru

cnm aynı şehirdeyiz,27 aydır birlikteyiz:asigim::nazar: evlilik 2-3 sene içerisinden düşünüyoruz
güzel bi ilişki sanırım sizinki canım Allah mutlu etsin sizi ve hayırlı olanını nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:Şeniz

hosbuldum kuzucugum
daha kahvaltı bıle yapmadan attım kendımı buraya:))
dun annemle dolastık kardesıme tel aldık..
ben dort goz gezdım ortalıkta :nazar:
sen napıon
he biliyom okudum günnükte, boşver aramasın gözler o şimdi asker diye bi söz varya bi te asker kısmı uymuyo. uyyy saçmaladım yine sanırım :uhm:
geçerrr geçerrr budaaa geçerrrr

he biliyom okudum günnükte, boşver aramasın gözler o şimdi asker diye bi söz varya bi te asker kısmı uymuyo. uyyy saçmaladım yine sanırım :uhm:
geçerrr geçerrr budaaa geçerrrr

gecıcek elbet :çok üzgünüm:
keske asker olsadı :nazar:
neyse.........gamyoncuiremsu

X