olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

oldu cnm günü kesilcek konusulcak işte :lepi:
dügünüm ya temmuz yada agustosta :asigim:
gününüde görmeye gelince konuscaklarrr :1rolleyes:

ooo hadi bakalım 2009 yaz gelinleri olucaz hepimiz inşallah.

kız Allah seni napmasın bende sandım 70-80 falan diyceksin. şu anda aynıyız ve ben sevinçten hopluyorum. fazla kilon yok paniklemeden istediğin kiloya erişirsin mirang idme. benim idealim 52, alper zayıf sevmiyo zaten benim 52 lik halim çok hoşuma gidiyo. öncesi ve sonrası resim koycam şu 5 kiloyuda veriim.

bana daha fazla ayrıntı vermen lazım. ya bide beninm işim hep oturmak o yüzden çok hareketsiz kalıyorum. kalori falan yakamak masal oluyor bana. işten çıkınca düzenli yürüyüşlere başlicam nasip olursa. bide son 2 ay koşuşturmaca geçicek zaten veririm inşallah :Saruboceq:

nası ayrıntı la annamadım:uhm:

bende kursa gidiyorum dönüşte otobüse binmiyorum takıyorum mp3 ümü yürüyerek geliyorum belli bi mesafeyi. iş dönüşü öyle yapabilirsin sende. günlerde uzadı bak ne güzel.

ha ayrıntı dediğin fücutumü mirang ediyosan açayım webcam show yapayım kaydirigubbakcemile3

benden önce evlenemezsin fururum Allahıma heee :mymeka:
senden önce olmaz gibi geliyo cnm genede kısmet :roflol:
senden sonaki hafta gibi olur bence :1rolleyes: :asigim:

ooo hadi bakalım 2009 yaz gelinleri olucaz hepimiz inşallah.

öyle valla hepimiz 2009 yaz gelinleriyiz :lepi:
Allah utandırmasın hepimiz cok mutlu oluruzzz inş :Saruboceq: yerimseniben

günaydın kuzucuklar, yalnızlığıma ortak olur musunuz eğer evet derseniz arayın 0900 9101234 :roflol::roflol::roflol:

günaydın kuzucuklar, yalnızlığıma ortak olur musunuz eğer evet derseniz arayın 0900 9101234 :roflol::roflol::roflol:

abowwwww ne dıyon sen kıss :1shok:
ayy cok güldüm yaa kaydirigubbakcemile3

sefgilim geldiydide ondan bakamadım telefonlara gusura galmayın gızlar yarı nbeklerim telefonlarınızı ara beni boya beni

he sen gel ben sana neler yapacam neler :jeyyar:

bilmem öle değişiklik ossun dedim evirip çeviriyom kendimi top gibim kaydirigubbakcemile3

sel ben ne güzel dakika ne güzel saat isterim
güzel anlar isterim napem saati dakikayı okiş bebem

yavrım benim beee kim tutar seni, yürrü be koçuumm :roflol::roflol::roflol:
laflara bak sen laflara güzel anlar istermiş, sen gel bak bir saat benim yanımda bir saniye gibim akacak anacım :roflol::roflol:

yavrım benim beee kim tutar seni, yürrü be koçuumm :roflol::roflol::roflol:
laflara bak sen laflara güzel anlar istermiş, sen gel bak bir saat benim yanımda bir saniye gibim akacak anacım :roflol::roflol:

zuhahahhahaahha sırnaşık şey:roflol:
sel olm ALLAH da seni güldürsün bugün ilk defa güldüm
benneyaptımki

zuhahahhahaahha sırnaşık şey:roflol:
sel olm ALLAH da seni güldürsün bugün ilk defa güldüm
benneyaptımki

ah ah tabi anlıyorum hayat benimle başka bi güzel, daha bi anlamlı.
aman yarebbim ne kadar seviliyorum ben ya.
iyi ki numaramı vermişim sizlere bende mutlu oldum siz mutlu olunca.
mutluluk çubuuunuz olam yavreeeemm :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…