Olabilir mi kzlar yaa !!!! Yoksa Hamile miyim ?

mercan benımde hamılelıgım gec dollenmeden dolayı bı sure ne kanda ne ultrasonda gozuktu 1 agustos son adet tarıhımdı 31 agustosta esımle bırlıkte olduk adet belırtılerım vardı sıgara ıcememe bende de vardı mıdem yanıyodu akıntım bırden fazlalastı ..yanı kazayla hamıle kaldım hemde bı seferde sımdı 15 aylık bı kızım var..cocuk dusunuyomuydunuz

Canim senin ozaman olmasi gereken 30 yada 31 i falandi yani adet görmen peki esinle beraber olduktan sonra o adeti gördünmü yoksa seninkide kesildimi hemen? mide yanmasi bendede var hayatimda olmazdi hic,yani simdi ben hamile olabilirmiyim?cocuk suanda hic hesapta yoktu okula devam ettigim icin sonra düsünüyorduk ama olursa cok büyük sürpriz olacak.nolur canim sorularima detayiyla yazda bende bi karsilastirayim,bide senin hemen kan testimi yaptiridn yada ultrason?ne zaman ögrendin hamile oldugunu?

Canim senin ozaman olmasi gereken 30 yada 31 i falandi yani adet görmen peki esinle beraber olduktan sonra o adeti gördünmü yoksa seninkide kesildimi hemen? mide yanmasi bendede var hayatimda olmazdi hic,yani simdi ben hamile olabilirmiyim?cocuk suanda hic hesapta yoktu okula devam ettigim icin sonra düsünüyorduk ama olursa cok büyük sürpriz olacak.nolur canim sorularima detayiyla yazda bende bi karsilastirayim,bide senin hemen kan testimi yaptiridn yada ultrason?ne zaman ögrendin hamile oldugunu?

Ve evet canim mide yanmasi sigara icememe gibi belirtilerim var ve akinti cok fazlalasti dedigin gibi,yoksa hamilemiyim,ne kadar beklemem lazim teste cikmasi icin?

kızlar benm bi arkadaşımda test yapmış tek çizgi çıkmış sonra aradn biraz geçince bi daha bakmış çift çizgi ve dr gitmiş hamileymiş gerçektende testler yanıltıcı olabiliyo

evet canım adetıme bır gun kala beraber olduk 1 agustos son adet tarıhım dı 31 agustos gecesı beraber olduk 27 eylulde anca ogrendım hamıle oldugumu aynı adet olcakmısım gıbı belırtılerım vardı gogus agrısı benım mıdem cok yanıyodu sıgara ıcememeye baslamıstım bıde gogus kenarlarında olusmaya baslayan damarlar bence hamılelıgın en onemlı belırtısı ben uc kere hamılelık gecırdım ucunde de goguslerde damarlar vardı...bu arada ılıskıye gırdıkten 8 gun sonra vucutta beta hcg hormonu salgılanmaya baslar ılıskıye gırdıkten 12 gun sonra kanda cıkar,,,, ıdrarda ıse ustune 10 gun koy bekle bakalım ınsallah hamılesındır ıyı haberler alırsın ınsallah

mercan benım ılıskıden sonra hafıf bı kanamam oldu ama dusuk tehlıkesınden dolayı olmus erken donemde anladıgımız ıcın gebelıgı doktorum hemen pregestoron hormonu verdı o kanamam o yuzdenmıs.

mercan benım ılıskıden sonra hafıf bı kanamam oldu ama dusuk tehlıkesınden dolayı olmus erken donemde anladıgımız ıcın gebelıgı doktorum hemen pregestoron hormonu verdı o kanamam o yuzdenmıs.

Bugün 13.günüm hala adet görmedim ve yine adet belirtilerim gitti mide yanmasi ve sigaradan tiksinme haric ve bugün gögsümdeki damarlari fark ettim sanirim hamileyim ama bu sabah evde yapilan testlerden yaptim yine negatifti,beklemekten baska carem yok sanirim,cok tesekkür ederim canim sagolasinbu arada 27 eylüllde hamile oldugunu ögrendiginde bebek ne kadarlikti?bu arada kusura bakma yazmayi unuttum bebegini eline almissin allahin izniyle allah uzun ömürler nasip etsin hayirli bir evlat olmasini nasip etsin insallah.

Son düzenleme:
evet canım adetıme bır gun kala beraber olduk 1 agustos son adet tarıhım dı 31 agustos gecesı beraber olduk 27 eylulde anca ogrendım hamıle oldugumu aynı adet olcakmısım gıbı belırtılerım vardı gogus agrısı benım mıdem cok yanıyodu sıgara ıcememeye baslamıstım bıde gogus kenarlarında olusmaya baslayan damarlar bence hamılelıgın en onemlı belırtısı ben uc kere hamılelık gecırdım ucunde de goguslerde damarlar vardı...bu arada ılıskıye gırdıkten 8 gun sonra vucutta beta hcg hormonu salgılanmaya baslar ılıskıye gırdıkten 12 gun sonra kanda cıkar,,,, ıdrarda ıse ustune 10 gun koy bekle bakalım ınsallah hamılesındır ıyı haberler alırsın ınsallah

canım cevaplarınla bizi aydınlattın ama yumurtlama dönemin geçmiş hamile kalmısın.inşallah bizde kalırız.ben kendimi sadece yumurtlama dönemlerine adapte ettim.diğer günler olmayacakmıs gibi zannediyorum

15 gün gecti acaba hamilemiyim derken bugün adet gördüm hemde göle yüzmeye gittik ordan cikinca oldu ama farkli ya ne bilim rengi koyulugu cok afdersiniz ama kokusu bile cok farkli neden bilmiyorum diyorum acaba hamileyim yani hamile kaldimda onunla alakali biseymi diye cünkü 2 hafta gecti hic olmazdi olmadida hayatimda tas catlasa 3 gün yumurtaliklarimda cok feci agri hissediyorum su beklemek varya insani bitiriyo:uhm:

1 agustos son adet tarıhımdı 27 eylulde 3 haftalık hamıle oldugumu ogrenmıstım sımdı kızım 15 aylık ısteyen herkeze en kısa zamanda nasıp etsın guzel allahım mubarek aylar dua edın allah yurekten ısteyen herkeze verır

ben adet gunumden 1 gun once hamıle kaldım belırlı gunlerde olcak hıssı ınsanı strese sokar her gun olabılır kosullandırmayın kendınızı,, uc hamılelıgımde hesaplanan ovulasyon tarıhınden ya once ya sonra kaldım,, ıkısı dusukle sonuclandı ,,allah ucuncude yuzumuze guldu saglıkla hayırlısıyla gelsın bebeklerınız hem bu sabırla bekledıgınız gunlerı gulumseyerek ancaksınız ben bazen ne guzel dı dıyorum o heyecan,, beklemek ,,testler sonra hamıle kaldım zorda olsa bebegım oldu ,,zor olan hersey daha bı kıymetlı oluyo gorursunuz bı kac ay sonra hepınız buraya yazmaya baslarsınız hamıleyım dıye hakkınızda hayırlısı kızlar gorusuruz

vallaha arkadaşlar konuyu açıpta ortadan kaybolan arkadaşlara çok kızıyorum:eek:klava:

sabırla sonuna kadar oku sonnra sonuç yok:tomato:

benm görümcemde hamile olduğunu silik çizgide öğrenmişti.tekrar dene istersen ben yapmıştım ama olmayınca bi ayda beklese çizgi falan çıkmıyo çünkü canım bende şüpeleniyorum ama daha yeni benm test falan yapma şansımda yok mecbur beklicem en sıkıntılı iş bu bekleme olayı.
inşallah hamilesindir hayırlısı olsun

arkadş başka bi topic daha açıp orada hamiş olmadığını sölemişti ayrıcana taaa 2 ay önce yazmış tarihlere göre duyurulura.s.

X