Okullar kapanır mı? Duyumunuz bilginiz varsa paylasırmısınız?

Okullar kapanıp uzaktan eğitime döner mi?

• Kapanır

OY: 14 50,0%
  • Kapanmaz

OY: 14 50,0%

• Ankete Katılan
    28
Sorf turizm gelirleri icin koca yaz heryerde insanlar maskesiz fıldır fıldır gezdi. Sonrasını düşünmeden iş yapıyorlar. Olan cocuklara genclere olacak. Bu sekildedr illaki egitim aksayacak .

Kapanmasın tabiki herkes önlemini alsın
Sınıf bazlı kapanması konusundaki karar en doğrusudur bence
Çocuklar 2 yıldır yarım yamalak eğitim gördüler. Pek verimli de olmadı şahsen
Kesinlikle katılıyorum. Ama biz önlem alsak bile sınıflar kırk kisi olduktan sonra ogrenciler dipdibe durduktan sonra ne fayda. Surekli vakalar cıkacak her sınıf birkac haftada bir karantinaya girecek. Yazık cocuklara. Yazın onlemlerini alsalar dı suanda bile aslında okullar dısında heryeri kapamaları lazım bence. Ama yaparlarmı? Asla

Sorf turizm gelirleri icin koca yaz heryerde insanlar maskesiz fıldır fıldır gezdi. Sonrasını düşünmeden iş yapıyorlar. Olan cocuklara genclere olacak. Bu sekildedr illaki egitim aksayacak .
Bunu karşısında polisler görünce maske takanlarında, korona olupta dışarda fıldır fıldır gezmeye çalışanlarında anlaması lazım. Tedbiri kendimiz almalıyız ki kendimizi ve çevremizi koruyalım. Eşimin annesi ve babası korona oldu annesi kurtuldu ama babası 1 haftadır yoğun bakımdaydı dün entübe edildi aslında hiçbir rahatsızlığı yoktu ama tek nedeni aşı olmadı iki ciğerine de indi devletin onayladığı iğnelerde yapıldı ama doktorlar durumunu iyi görmüyor.

Allah acil sifa versin.. aşı şart zaten ama bazen insan onada güvenemiyor. Yan komsumuz adam aşılıydı 55 yaşında covid oldu yogun bakımdan cıkamadı. Ek bir rahatsızlıgı da yoktu halbuki. Ve kendisinide cok korurdu. Bunlarıda görünce insan düşünmeden edemiyor bu aşılar boşa mı olduk

Aşı olunca zaten olmayacaksın diye bir şey yok ama hafif atlamamızı sağlayacak genelde de öyle oluyor ama arada çıkan bu durumları anlayamıyoruz. İnşaAllah atlatır gerçekten eşim peşinde sürekli hastanede benim hamileliğimin son zamanları aşı olalı çok uzun zaman oldu sağlıkçıyım ikinci dozu şubat başında oldum şimdi koruyuculuğumun olduğunu düşünmüyorum korkuyorum İnşaAllah olmadan atlatırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…