okulda kuzenimle ilgilenmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

benim aslında zevk alacak o kadar fazla şeyim var ki,kadınlar kulübündeki kadınlara laf anlatıp "aahhh işte şimdi oldu bugünlük zevk dozumu aldımmm" gibi bir ruh halim yok tüm içtenliğimle söylüyorum :)

bahsettiğiniz üyenin konularına değil profil mesajlarına baktım,açıkçası üzüldüm benzetmenize. "Gönül eğlendirilecek kadınım" gibi bir mesaj gördüm,sonra biraz daha bakındım bahsedilen üyeye buradaki bakış açısı o şekildeymiş.

Her konumda "babası geniş,sevgilisiyle kalıyor,okula içki sokuyor" gibi en az 3 mesaj olduğu için siz de buna atıfta bulunuyorsunuz sandım ve gerçekten hiç hoşuma gitmedi.

hakkımda böyle düşünüyorsanız bilemem,ama ben öyle olmadığımı bildiğim için içim çok rahat. burada insanlar benim hayat tarzımı eleştirince mutlu olmuyorum veya zevk almıyorum. ikimiz farklı pencerelerden bakıyoruz sanırım. :)

Üzdüysem affola.. Umarım işler umduğunuz gibi gider, kuzen meselesi yani.. İyi günler dilerim..

okulda tanimadiginiz 2000 kisi ile ilgilenip ickisini koyacak yagdanligina kadar düşünüyorsunuz da bir kuzen mi fazla geldi

yavas yavas akrabalik baglarimizi kaybediyoruz. korkarim ilerdeki nesild kuzenler bile birbirini tanımaz

ben olsam ona her türlü yardim ederdim. bir ortama adapte olmak alismak zordur.
iyilikten zarar gelmez.

gerçekten çok sıkıldım buradaki kadınların yağdanlık takıntısına. Evet ben mühendislik fakültesinde mentorlük yapıyorum,içki için de yardımcı olurum,tuvalet için de yardımcı olurum,kalacak yer de ayarlarım. görevim çünkü. Bunu ben kabul ettim.

kuzenim de işletme fakültesinde ve onunla ilgilenecek insanlar da var. Ben onu tanımamazlıktan gelecek değilim. konuyu anlamadan yağdanlık meselesine geliyorsunuz. Ne alaka? ha çok merak ediyorsanız kuzenim de yağdanlık almış.

Benim akrabalık ilişkilerimi bilemezsiniz,hoşlanmıyorum halamdan da kızından da ama yine de yardımcı olacağım. Ama mentorü değilim,onunla benden çok ilgilenecek insanlar var. buluşuruz yemek yeriz ama sürekli peşinde olamam.

yağdanlık ihtiyacı olursa da karşılarım :)

Bence birak kendi olustursun arkds ortamini.
Ilk gunlerde kuruluyor arkdaslikkar. Ne nerde birlikte gidilip bakılıyor. Bence sana ihtiyaci olursa ilgilen.

Kuzeninizin halaya fotonuzu gostermesi de halanin size laf sokmasi da yanlis olmus,kizmakta haklisiniz. Bu ayri bir konu zaten aman aman iliskiniz yokmus,olsaydi da bu yuzu bulamazlardi belki bilemeyiz.
İlk gun arar bulusursunuz,belirli seyleri soylersiniz,yemek surda yenilir, bankamatikler burada,suranin cayi kahvesi uygun fiyatli ve guzel,fotokopi burda ucuz,minibus /servis burdan geciyor, akbil lazimsa surdan al, acil bir durum olursa beni ara dersiniz olur biter. Affedersiniz kazik kadar kiz,kaybolacak ya da kaldirima oturup anneeeee diye aglayacak degil ya. Surekli ilgilenmeniz manasiz, dedigim gibi zaten araniz bal kaymak da degilmis bir samimiyet de yokmus.
Aileniz sizi sıkıstirirsa he deyin gecin. Gene bildiginizi yapin. Hepimiz unide okuduk kimse yukarida yazdigim bilgileri de vermedi yani aradik bulduk ölmedik sukur

yagdanlik takintim yok.biz yagdanliga yag koyduğumuz için aklımda kalmış malum hadise :)

zaten emin olun kuzeniniz biraz cevre yapsin daha sizi aramaz sormaz.
hayatta böyle her seyi dert etmek de yersiz.
dur bi kuzen gelsin yerlessin bakalım o sizi istiyo mu?

Ay simdi okudum zaten baska sehirden de gelmiyormus kuzen. O halaya bir kavanoz hediye et kuzum da kizini icine koyup yaninda gezdirsin bari oldu olacak. Ders aralarinda yemek de getirsin hatta sefertasiyla. Daha neler ya.

Kuzende değil ama sende ağır bir ergenlik gördümtamam hallederiz ilgilenirim yardımcı olurum diyip konuyu kaptmaktansa ama şöyle ama böyle olsun ama ama ayy bana gına geldi ben kuzeninin yerinde olsam seninle takılmazdım zaten. O da sevgili yapar zaten sizinle takılmaz yakında oldu bitti gitt

hahahahah peki ben ergenim umarım kuzenim de sizinle aynı düşünüyordur

Demekki kiz icine kapanik biri.Yardimci olmaniz konusunda neden gerildiniz ki.Yardimci olursunuz tamam.Okadar da hatri olsun ;kuzenin.Ama yardimci olasiniz yok.O da surekli pesinizde gezmez bence zaten.Is yerinde comezine is ogretmek istemeyen elamanlarin baska versiyonu olursunuz bu istemezlikle

Çok ilginç bir akrabalık ilişkin var.Biz ünivde hiç tanımadığız insanlara kol kanat gerdik,yol yordam gösterdik..Senin kendi kanından birisi için böyle düşünmen çok saçma

Çok ilginç bir akrabalık ilişkin var.Biz ünivde hiç tanımadığız insanlara kol kanat gerdik,yol yordam gösterdik..Senin kendi kanından birisi için böyle düşünmen çok saçma

merak etmeyin ben de mentorlük yapıyorum tanımadığım insanlara kol kanat geriyorum :)

kuzenimi de reddetmedim sınırı ne olmalı diye sordum. saçma geliyorsa cevap yazmazsınız.

Kiz sessizmis ya halaniz ondan tedirgin olmuş. Çekinir, işini halledemez falan diye. İlk gün yanına gitseniz, yemekhanenin yerini falan gosterseniz yeter. Bir de kıza bir ihtiyacın olursa ara beni, ben gelirim deseniz yeterli.
Belli ki aranız pek yok. O da istemez heralde sürekli beraber olmayı.

merak etmeyin ben de mentorlük yapıyorum tanımadığım insanlara kol kanat geriyorum :)

kuzenimi de reddetmedim sınırı ne olmalı diye sordum. saçma geliyorsa cevap yazmazsınız.
Başlıkta niye ilgilenmeli miyim diye sordun o zaman, niye kendinle bu kadar çelişiyorsun?Ayrıca cevap yazıp yazmayacağımı sana soramayacağım buraya konu açıyorsan olumlu Ve olumsuz tüm yorumları kabul etmek zorundasın

Fazla bireysel düşünüyorsunuz gibi geldi bana. Akrabalık ilişkilerinde bunlar normal babanıza ve halanıza sorumluluğunuzdan ilgilenin biraz. Arada yanına uğrarsınız yemek için falan ihtiyacın olursa beni ara mutlaka vs maksimum bir ayda alışır zaten ama ters cevap vermeyin bence siz kötü olursunuz eve kabul etmemişsiniz son derece normal ama annesi alınmıştır biraz idare etmeniz lazım...

yorumunuzu kabul etmedim demedim sakin olabilirsiniz hanımefendi :)

başlığa göre cevap vermek ne zamandır adetiniz bilmiyorum ama içeriği okuyup mantık süzgecinden geçirdikten sonra cevap vermenizi tavsiye ederim,işe yarayabilir :) sevgiler.

Ne kadar kibirlisin yahu sanki sana al nüfusuna geçir demişler gibi triplere girmişsin.Altı üstü bi gün okulu tanıtırsın zaten sonra o da bi arkadaş çevresi yapar devamlı senle gezecek değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…