Okul başladığında değişmiş olmak istiyorum

mellifluous

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2018
748
366
Merhaba ablalarım ben liseye gidiyorum ve biliyosunuz okulların açılmasına 1 ay gibi bi süre kaldı ben bu bi aylık süreci her anlamda kendime yatırım yapıp değişmek için harcamak istiyorum yüzümdeki sivilceleri yok etmek biraz kilo alıp sıkı bi fiziğe sahip olmak giyim tarzımı değiştirmek makyaj yapmayı öğrenmek ve yapmak derslerim açısından da birşeyler yapmak istiyorum ne yapmalıyım nerden baslamalıyım

Lise ogrencisiyseniz bos vakitlerinizde kitap okumani ve bazı güzel belgeseller var onları izlemeni öneririm kültürel anlamda. Makyaj kilo alma vs. Hakkında bsy diyemeyeceğim.

Tesekkür ederim belgesel cok izlemem açıkçası izlesem iyi olur ama

Yüzünde ne kadar sivilce var? Tek tük ise bir ürün önerebilirim. Adını yazmak sıkıntı mı bilmiyorum özelden yazarsan yardımcı olabilirim. Ben kullandığım anda sivilcelerimi söndürüyor eşimin de öyle.
Eğer çok ise dermatoloji ye git canım.
Kilo almak için internette tavsiyeler var. Evde yapabileceğin sporları da önerebilirim. Erken kalkıp (sabah 6 civarı) en azından yarım saatlik bir koşuya çık. Fiziksel ve mental olarak çok iyi gelecektir.
Makyaj konusunda ise bb cream biraz da rimel yeterli olacaktır sana. Hafif bir ruj da seçebilirsin kendine. Ağır makyaj yapmaya kalkma çok eğreti duruyor senin yaşında
Cildine düzenli olarak bakım yap. Temiz tutmaya çalış.
Kendine program yap. Günün belli saatlerini mutlaka kitap okumaya ayır ya da ders çalışmaya. Program çok önemli bu noktada. Aklıma da başka bir şey gelmedi

Cildine kullandıgın malzemelere cok sikkat et pahalı olsun ama olabildigince organik zararsız vs vs arastır bul derim
Sivilceler icin dermatolojik tedavi görmen gerekiyorsa bi doktora görün
Kilo almak değil ama saglıgın icin spora basla emin ol spor vucudunu güzel kılacaktır
Her aksam atıyorum 50 sayfa kendini geliştirecek kitaplar oku bol bol arastır izle dinle
En güzel yatırımını kendine yaparsın böylece

Cilt bakımına özen göster cildiye doktor desteğinde. Makyaj konusunda sadece bi rimel sürmek yeterli şuan senin için fondöten tarzı seylere hiç bulaşma daha kötü sivilcelenirsin.
Bence bol bol yabancı dizi izle ing geliştir. En önemlisi bu hem eğlenceli hem öğretici. Yabancı hikaye kitapları al.

Kilo almak istiyorum çok zayıfım

Yemin ederim fal bakmadan insanı okuyorum ya, hepiniz görün
Ah kuzum benim.. Bizler de sevdik o yaşlarda da şimdi gülüyoruz o günlere. Tabi gülmek yerine ağlayanlar da var o günlere
Güvenme erkeklere, erkekler kötüdür. Devir kötü, kolla totişi. Ders çalış annem.

Ürünün ismini yazarmisinz cok merak ettimde

Bu sene hariç lisenin neredeyse her senesinde istediğim şey ama bu sene pek bir beklentim yok beter olmasında umarım her senesi birbirinden kötüydü kendime inanamıyorum ne hayallerle başlamıştım.Çok bekletn olmasın değişmek falan o kadar kolay değil ama tabi ki bir yerden başlayabilirsin kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…