Oksapar için rapor yazmak istemediler napiyim ?

Dahiliye bana vermedi rapor hematolojiye yönlendirdi. Onada randevu yok kadın doğumcuya mesaj attım o verir belki raporu 1001 türlü doktor var ya. Ne olacak sanki verseler
Hamile misin seen devlette dahiliye mi

Ay evettt ilk transfer kimyasal oldu hemen peşine denedik bidaha o tuttu çok şükür. 2. Kanımı verdim bugün artış çok güzel dendi

Devlet dahiliye aynen
Rabbim sağlıkla kavuşmak nasip etsin dua arkadaşım. Özele git istersen rapor mühim ya zorluyo illa devlet

Kızlar benim gibi rapor alamayan varsa özelde yazdırın derim. Ben bugün beni takip eden doktora gittim muayene parası 200 tl ve rapor parası 40 TL ödedim bana bir yıllık rapor çıkardı. Sonunda bir çözüm buldum. Bu arada rapor bebeğin kalp atışları başlamadan hiç bir doktor yazmazmış haberiniz olsun ve geçmiş olsun hepimize allah bebislerimizi sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Merhabalar oksapar 6000 doğum öncesi ben baya aldım fakat doğumdan sonra doktor kullanımı bırakalım dedi şuan elimde 20 kutu var ihtiyacı olana yarı fiyatına yollayabilirim

Merhabalar oksapar 6000 doğum öncesi ben baya aldım fakat doğumdan sonra doktor kullanımı bırakalım dedi şuan elimde 20 kutu var ihtiyacı olana yarı fiyatına yollayabilirim

Bugün 168 lira aldılar 15 kutu 6000lik iğneden. Geçen sene hiç ödemiyordum. Rapor var. Siz para veriyor muydunuz?

Merhaba bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın. Bugün rapor aldım. 1 aylık iğneye 168 lira ödeme çıktı. 6000lik iğne. Geçen yıl hiç para vermedim. Siz veriyor musunuz?

Merhaba bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın. Bugün rapor aldım. 1 aylık iğneye 168 lira ödeme çıktı. 6000lik iğne. Geçen yıl hiç para vermedim. Siz veriyor musunuz?
Merhaba güzel dileğiniz için teşekkür ederim allah sizin de bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim kullandığım iğneler 4000 lik en son zam yapılmadan önce 2 aylık almıştım daha bitmedi tekrar almadım o yüzden ama eski fiyata 6 kutu tanesi 7 lira gibi bir şey tutmuştu şimdi artmıtır bir kaç güne alınca seninle güncel fiyatını paylaşırım. Ama 168 lira bence muayene parası dahil raporlu o kadar yüksek olmaz bence! Bende bir ara ilacın parası dışında 150 tl muayene parası istediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…