Oksapar için rapor yazmak istemediler napiyim ?

Shuppy

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
193
151
29
Kızlar Oksapar için rapor yazdıranlar nasıl nerede yazdırdınız ? Ben kafa yiyecem lütfen yardımcı olun ! Devlet Hastanesi'ne gittim biz sana asla bakmayız riskli gebeliğe girer dediler araştırma Hastanesi'ne gittim kadın doğum uzmanı beni hematolojiye gönderdi onlar rapor yazar dedi. Hematoloji doktoru başka testler istedi ve ilaç yazmadı ki ilacım yarın bitiyor iğneler. Rapor için değil değerlendirmek için gönderdi seni doktorun dedi !!! Trombofili testimi da aldım elimde baya homozigot yazıyordu yani kan pıhtılaşma bozukluğum VAR !! Tekrarlayan düşük da yaşadım ilk defa bebeğim 8. haftaya geliyor düşsün mi istiyorlar anlamadım napiyim lütfen söyleyin !!
İlk defa özelde yazdırdım ilacı o da randevu bulamadığım için devlette özele gitmek zorunda kaldım düşükten korktuğum için ama sürekli özelde takibini yapamam devlette de ilgilenmiyorlar çok korkuyorum

canım sağlık ocağı doktorun yazdır ben öyle yapıyorum özel doktor takibindeyim ama her zman gidemiyorum sağlık ocağı yazabiliyor sana tavsiyem hep 2 kutu al yoksa hafta sonu bitebiliyor

Devlette nasıl ilgilenmiyorlar ya saçmalamasınlar! Egitim ve arastırma hastanesine gitseniz onlar daha çok ilgili ve tecrubeli oluyorlar böylr konularda. Oksaparı aile hekimine yazdırıyorum ben bir sorun olmadı simdiye kadar siz de aile hekiminize gidin. Bu arada doktorunuz oksapar kullanmanız lazım tarzında bir yorumda bulunmuş muydu? Sonucunuza ve kilonuza göre bir doz belirlenmesi gerekiyor.

Kadın dogum doktorları cıkarmak istemedi bosuna onların tafrasını cektım. Kalp damar bölümünde cıkardım hic soru bile sormadı

canım sağlık ocağı doktorun yazdır ben öyle yapıyorum özel doktor takibindeyim ama her zman gidemiyorum sağlık ocağı yazabiliyor sana tavsiyem hep 2 kutu al yoksa hafta sonu bitebiliyor
Sağlık ocağına gittim doktor rapor olmadan yazamam dedi. En son dün özele gittim doktorum rapor yazabilirim dedi bakalım inşallah çözülür

Sağlık ocağına gittim doktor rapor olmadan yazamam dedi. En son dün özele gittim doktorum rapor yazabilirim dedi bakalım inşallah çözülür
şaka gibiler ya gayette işine gelen yazıyor uğraştıracaklar ya benim raporum yok kürtaj olduğu için önlem amaçlı vermişlerdi

Özelde dahiliye doktoru rapor istiyorum dedim yazdı.

Raporsuz bi kutu yazabilir 6 kutuya kadar alma hakkımız var raporlu

Şöyle oldu hamile olduğumu öğrendiğimde randevu bulamamıştım devlette bekleyemedim özele gittim orada oksapar yazdı sonra rapor almak için devlete gittiğimde kadın doğum uzmanı evet kullanman gerek dedi testi gördükten sonra ama bizim rapor yazma gibi bir yetkimiz yok onun için hematolojiye gideceksin dedi olan bu. Hematoloji da bana hiç ama hiç bir yorum yapmadan testler isteyip gönderdi. İlacım bitti dediğimi rağmen testler yapılmadan bir şey yapamam ki zaten ilaç yazamam dedi. Üstelik tüm bunları eğitim ve araştırma Hastanesinde oldu

Raporsuz bi kutu yazabilir 6 kutuya kadar alma hakkımız var raporlu
Yazamam dedi valla ! Özelde yazdıracam başka bir çağrım yok allahtan doktor yazarım dedi yoksa 2 haftada bir hem muayene parası hem de ilaç parasını ödemek zorunda kalırım

Yazamam dedi valla ! Özelde yazdıracam başka bir çağrım yok allahtan doktor yazarım dedi yoksa 2 haftada bir hem muayene parası hem de ilaç parasını ödemek zorunda kalırım
Halledin de raporu direkt eczaneden alırsınız ya. Yazamam diye bi şey yok doktor da saçmalamış bence.

Halledin de raporu direkt eczaneden alırsınız ya. Yazamam diye bi şey yok doktor da saçmalamış bence.
Napabilirim peki ? Şikayetçi olabilir miyim ? Yetikili biriyle görüşmek isterdim hastanede ama görüştürmezler ki ! Alllah korusun bebeğime bir şey olursa naparim bilmiyorum. Hayır beni deli eden şey ilacım bitti diyorum o da yazamam diyor ya !! Vicdansızlar. Ya Özele gidecek param olmasaydı o gün! Ki tekrarlayan düşük yaşamış biri olarak bunun düşüncesi bile beni strese sokuyor korkutuyor

Ya maalesef bi kılıfına uydururlar şikâyetiniz kaynar gider bence. Bağlı bulunan sağlık müdürlüğüne bi uğrayın isterseniz ben bunu yaşadım siz olsanız ne yapardınız ben ne yapmalıyım diye.

Öyle yaparım artık hayırlısı olsun ne diyim

Anladim, dedigim gibi saglık ocağından yazdırabiliyorsunuz 2 kutu seklinde yazdirabilirseniz daha iyi olur sizin için.

Bende kullanıyorum.
Kadın doğum kalp damar yada hematoloji yaziyormus. Özel hastanede rapor çıkarttım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…