Okmeydanı , Gaziosmanpaşa , Kağıthane Yakınlarında Hastane Arıyorum

eylull

premseslerim büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
2.988
10
44
Kızlar merhaba ben kağıthane de oturuyorum bu civarlarda yada gidebilecek kadar uzaklıkta bi hastane arıyorum. ssk ile anlaşması olan güvenilebilir bir hastane biliyorsanız tavsiyelerinizi rica ederim. bulduğum hastanelerden ya hastanenin olumsuz olayları var yada çok pahalı. hastane bulamadığımdan sağlık ocağına gidiyorum. özel hastanelere tavsiye olmada güven olmuyor. lütfen bana yardımcı olun.

ozel okmeydanı hastanesini tavsiye ederim. orada erkek doktor var adını unuttum kadın dogumcu ii bir dr. google a yaz hastanenin bilgileri cıkar

Merhaba canım benim sana tavsiye edebileceğim hastane gaziosmanpaşada özel yıldız tabya bilge hastanesi var ben doğum yapmadım ama tanıdığım iki kişi var birisi zaten orada tedavi oldu çocuğu oldu aynı zamanda ikinci çocuğunuda ayrıca bayağıda ucuz ben sadece jinekolojik muayne için gidiyorum allah nasip ederse tedaviye başlamam gerekirsede orada başlıcam gibi benim doktorum akın bey iyi olduğunu söyledikleri için ona gidiyorum ama bayan doktoruda var ayrıca oraso zaten çocuk ve doğum tüp bebek üzerine olan bir hastane sen bilirsin yani ama kendi ablamda özel okmeydanı hastanesinde doğum yapmıştı memnundu ama fiyatlarını bilmiyorum ama bilge hastanesi fiyatlar baya uygun bir bak derim... hayırlı doğumlar...

canım ben sana bı hastane tavsıye edeyım ona gıt hıc bıyerede gıtme baska ben özel balata gıdıyodum
fıyatı artırmıslardı deyısdırdım 2 aydır özel capaya gıdıyorum cok guzel keske basda gıtseydım muane ucretı 20 ytl utrasyon 4 boyutu 24 saat dr var normal dogum 350 zorulu sezeryan 540 ısteklı sezeryan 800 hastane cok guzel ıstersen ozelden yaz dr tavsıye ederım ben cok gezdım oyuzden hereyerı bılıyorum bılge hastanesı ucuz ama orda dogum yapmam kesınlıkle hastane demeye bın saat ıster sen bana ozelden yaz grselım

tedirginliğini anlıyorum seçici davranmaktada bide ekonomik bir yer olması gerek demişsin sanırım yıldız tabyadakinden bahsediyorum birde küçükköyde varmış sanırım orası değil doğumuna daha ne kadar var bilmiyorum ama daha araştır istersen evet öyle çok lüks biyer değil belki düşük kesimden de gelenler var ama önemli öolan hizmet diye düşünüyorum tabiki çokk çokk paramız olsa bende giderim memorialde doğururum 6 milyarcık.... hayırlı doğumlar dilerim.

türkiye hastanesini araştırdın mı canım. ben eve yakın diye doğumumu o hastanede yapmıştım şimdi kızımı oraya götürüyorum. ama arkadaşlarım kadındoğum doktorlarından çok memnun o bölümdeki doktorlar kadın. hastanenin ilgisi havası da çok güzel..

merhaba arkadaslar ben 2 sezeryan dogumumuda3 yil arayla gultepe ozel ensar hastanesinde yapdim cok ozelligi olan bi hastane degil ama hamdolsun bi olumsuzluk yasamadim ilgi alaka gayet guzeldi dr hatice hanimi tavsiye ederim.bu arada hastanenin adi degismis yurt disinda oldugum icin simdiki adini bilmiyorum

Ekim ayinda ozel gaziosmanpasa hastanesinde dogum yaptim spinal anesteziyle sezaryen cok memnun kaldim dr haluk beydi ama bayan istiyorsan arkadasim da ayni hastanede kezban hanim var onda normal dogum yapti oda cok memnun kaldi tavsiye ederim

bende özel gop da doğum yaptım. doktorum kezban hanımdı normal doğum devam ederken ıkınamadım pess dedim benim isteğimle sezaryana aldı çok memnun kaldım tavsiye ederim

merhaba bende kagıthanede oturuyorum.bılıoyorum burda oturupta hastane bulmak cok zor.ben kucukkoyde duygu hastanesıne gıdıyrum.sımdı 38 haftalık oldum.yesım hanıma gıdıyrm orada.memnunum.ama cok yogun.cok fazla hasta gelıo o yuzden baya bekleyebılıosun.onun dısında ıyı bı yer.

BENDE KAGITHANEDE OTURUYORUM,türkiye gaztesinin doktoruna gidiyorum özel yerıne,dogumumuda orda yapmayı düşünüyorum,doktorumdan da cok memnunum.nevra topalismailoğlu

saolun kızlar çok teşekkür ederim tavsiyelerinizi ne yazıkki bebeğimi kaybettim . gittiğim doktor bi torba vitamin verdi ve ne yazıkki gerek duyulmyan ilaçlar vermiş gerçi sebep bunlar değil tabiki beni muayne de etti. doktorlar diyorki sebep böyle etkenler olamaz ama tetikler. benim bebeğim için de böyle sanırım. o yuzden doktorunuza çok dikkat edin.

küçükköy bilge de cengiz tokgöz var avrupa standartlarında bi doktor kesinlikle tavsiye ederim

küçükköy bilge gerçekten çok iyi doktorları da müthiş profesyonel tüm gebelere dvd çekimi renkli reim veriyolar ayrıca hostesleri de çok gülereyüzlü memnun kalırsınız ben gidin derim kesinlikle

doğum yapmadan önce evime yakın hastane arıyordum bilgeyi tavsye ettiler gittim 2 kere sinan küçük diye bir doktora ilgisi iyiydi doktoru beğendim hastane biraz küçük onuniçin de kalabalık ama oda önemli değildi yalnız normal doğum olursa muayne olduğun doktor girmiyor doğuma kim neöbetçiyse o giriyormuş şansına kim düşerse iyi kötü bunu duyunca gitmekten vazgeçtim ve kendi doktoruma devam ettim sonuçta doğumuma girmicekse ne anladım ben doktor iyi olmuş ilgili olmuş

X