OKB VE AYRILIK

Gelen dusunceleri serbest birak, hayatina bu sekilde devam et. Bunu yaparsan azaltirsin. Gecmisi surekli kurcalaman okb yuzunden. Bastirma kendini, sucluluk hissetme. Dusunce gelince onemseme. Kendi kendine destek cok onemli.

Okb rahatsizligina sahibim kendimi dizginliyebiliyorum her aklima geleni yapmiyor yada söylemiyorum bu rahatsizligi tasiyan insanlar doktor aciklamasina göre cok zeki ,empati kuran ,kuralci , çok hassas insanlarin yaşadığı durum olarak bilinir ve uzun süre mutsuzluk ben çok siddete maruz kaldim bende okb gelisti uzun mesele... Aslinda hissettigin asktan pismanliktan öte okb takintilarin herseyi takinti yapmissin mutlaka ama mutlaka ilaç tedavisi öneriyor doktorlar kendiliginden geçmiyor kişi aslinda gerçeği biliyor ama o kadar ince eleyip sık dokuyor ki pes pese eylemler gelisiyo ilac ise duzenli kullanimda işe yarar sadece ilaç kimseyi kurtarmaz irade arti ilaç sen kendini böyle salarsan daha dibe dalarsin dusunmeyi birak lütfen ben'de okb liyim ama yinetmesini biliyorum yata yaptin veya yapmadin.. Bunlari birak lütfen hiç kimse bizden degerli degil yada hiç birsey ...

Ruh sağlığınız bozuk
Bilişsel terapi işe yaramadı diyorsunuz başkasını deneyin
Ayrıca bilişsel terapi ve ilacın işe yaramaması (bence bu sizin düşünceniz) çaba göstermemenizle alakalı
Bunların hepsi yardımcı şeyler

nasıl ki bipolar hastalarının içgörü geliştirmesi bekleniyorsa
Okb hastalarında da bu bekleniyor

ve uzun süreli baya uzun süreli tedavisi burada da bunun için kimseden tavsiye almayınız devam edin tedaviye

başka psikolog ve psikiyatristle de deneyebilirsiniz

Kaynindan hoslanmiyordu o uye aslinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…