Ohh be sonunda bosaniyorum

okyanus elif

"I am, I can"
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
1.141
1
beni herseyimle sindirmeye calisan, yaralayan, kiran, yoran bu evlilik denen sacmaliktan kurtuluyorum ohhhh bee
ama bu islemler burada cok uzun suruyormus birde turkiye'de acicam dava kurtulucam bu hastaliktan beni tebrik edin arkadaslar...:nazar:

daha yeni bebegin olmus, bosanma sebebiniz nedir bilmiyorum ama
Allah yardimciniz olsun insallah size hayirlisi olur bu bosanmanin

allah yardimcin olsun canim.allah hakkinda hayirlisini versin.insallah bundan sonra hersey iyi gider hayatinda

Boşanma sebebini çok merak ettim.. daha bebegınde cok yenı..
cok özel değilse söyleyebılırmısın.. hakkında herseyın hayırlısı arkadasım :KK43:..

aslinda soyle bi bakarsan yok gibi ama irdelersen cok....aramizdaki yas farkindanmidir bilmem bi turlu anlasamiyoruz bazen cok iyi oluyo oyle iyiki insan bu durumdan bile bunaliyo aslinda biraz karisik sanirim ve hakaretler isin icine girince boyle oluyo iste simdi evimde cocuklarimla basbasayim mutluyum oda polis karariyla gelemiyor bu eve mutluyum ama kafam karisik su konuda hayatima nasil yon vericemi suan icin bilemiyorum cocuklarim icin...:KK43:(

Bu kadar havalar uçtuğuna göre canı gönülden tebrik ederim..:lepi:
İnşallah çok uzamaz mahkemeniz..
Hayat size bundan sonra hep güler inşallah..:Saruboceq:

eger böyle daha mutlu olacagina inaniyorsan ve icin rahatsa ne söylenebilirki daha....
yolun acik olsun, dilerim bundan sonra cocuklarinla cok mutlu bir hayatin olur...

aa canim yaaaaaaa
vallahi cok sasirdim
allah hakkinda hayirlisini versin insallah
rabbim meleklerinle birlikte sana güzel günler versin
hersey gönlünce olsun

hiç kimse durduk yerde mutlu yuvasını yıkıp boşanmaz mutlaka bunun için geçerli sebeplerin vardır üstelik çocuklarında olduğu için eminimki iki kere düşünmüşsündür sana ve çocuklarına yeni yaşantında mutluluklar huzurlar dilerim

canım hakkında hayırlı olur inşallah
sen en iyisini bilirsin ,çünkü yaşadın ama yinede duyunca insanın içi bi burkuluyo...

hiç kimse durduk yerde mutlu yuvasını yıkıp boşanmaz mutlaka bunun için geçerli sebeplerin vardır üstelik çocuklarında olduğu için eminimki iki kere düşünmüşsündür sana ve çocuklarına yeni yaşantında mutluluklar huzurlar dilerim
elbette cok haklisiniz muhakkak ki bende dort dortluk degilim elbette
kim mutlu huzurlu bir evliligi bitirmek ister ki, ama artik benim icin bi cikmaz olmustu bu evlilik dedimya cok sey var aslinda ama hic birsey yok gibi gorunuyor bu ilk kararim degildi elbette fakat cocuklarim icin bu karardan onlarca kez donmusumdur ama her seferindeki olay ve hakaretleri kaldiramaz duruma geldim unutamiyorum....
:1no2:

elbette cok haklisiniz muhakkak ki bende dort dortluk degilim elbette
kim mutlu huzurlu bir evliligi bitirmek ister ki, ama artik benim icin bi cikmaz olmustu bu evlilik dedimya cok sey var aslinda ama hic birsey yok gibi gorunuyor bu ilk kararim degildi elbette fakat cocuklarim icin bu karardan onlarca kez donmusumdur ama her seferindeki olay ve hakaretleri kaldiramaz duruma geldim unutamiyorum....
:1no2:

haklısın bazı şeyler unutulamaz çevremizde boşanmayı düşünüp cesaret edemeyen o kadar çok kadın varki bir yuvanın dağılması hoş değil belki ama ben seni yinede cesaretinden kararlılığından ötürü tebrik ederim umarım senin ve çocukların için hayırlısı budur ve hiç pişman olmazsın

inş. hemen boşanırsın
madem böyle mutlusunn
en doğru kararı vermiş olmalısın
bundan snra sana mutluluklarr

Üzgünüm tatlım, Bu hastalıktan kurtulma çabalarının yan etkileri hastalığın kendinden daha ağır oluyor maalesef. Şu an yaşadığın sok etkisiyle kendini kuşlar kadar özgür hissediyorsun ama gerçekle yüzleşme süreci başladığında çok büyük bir travma yaşanıyor. Başıma gelmeden önce beni nelerin beklediği konusunda hiç bir fikrim yoktu. Öyle büyük bir travma yaşıyordum ki, kendimi rahatlatmak umuduyla sorunlu evlilik ve boşanma konusunda ciddi araştırmalar yapmaya başladım. Ortaya çıkan sonuç beni hayrete düşürdü. Kangren olmuş bir evliliği boşanmayla noktalamanın iki taraf açısındanda en doğru çözüm olduğunu düşünen ben araştırmalarım neticesinde boşanmanın çözüm olmadığını öğrendim. Daha doğrusu pek çok evlilik için boşanmak çözüm değilmiş. Boşanan kadın ve erkeklerin büyük bir bölümü, ilk evliliklerinin gölgesinde bir hayat sürüyor ve geçmişe takılıp kalıyormuş.
Sorunlu evlilik yaşayan eşler boşandıktan sonra kendilerini ne gibi bir hayatın beklediğini iyice araştırırlarsa, Yuvalarının kendilerine sunulmuş ne büyük bir hazine olduğunu görecekler.
Tatlım, İnşaallah sizin için en hayırlı en doğru olanı yaşarsınız. Mutlu kal.a.s.

evet hakli olabilirsin, hatta belkide sen haklisin suan icin bilemiyorum...:KK43:(
peki siz ne yaptiniz bosandinizmi cocuklariniz varmiydi siz dediginiz gibi gecmise takilip kaldinizmi?????
suan bilmiyorum muhtemelen gecmise takilip kalirim uzun bi sure eminim ama sonunda bundanda siyrilmayi umut ediyorum
alakaniza tesekkur ederim ayrica alinti yaptiginiz yazi icinde...:)

X