Öğretmenlikte gebelik izni

ilkbul

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2022
3
0
29
Arkadaşlar merhabalar 30 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim bilmediğim için soruyorum öğretmenlikte gebelik izni süreci nasıl oluyor 32. haftada doktordan izin belgesi alıp idaremize mi vereceğiz . Yoksa şuan yaz tatilinde olduğumuz için izin belgesini eylülde mi vermem gerekiyor konu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba

Arkadaşlar merhabalar 30 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim bilmediğim için soruyorum öğretmenlikte gebelik izni süreci nasıl oluyor 32. haftada doktordan izin belgesi alıp idaremize mi vereceğiz . Yoksa şuan yaz tatilinde olduğumuz için izin belgesini eylülde mi vermem gerekiyor konu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba
32. Haftada, 32+0 da rapor almanız gerekiyor

Benim sene içine denk geldiği için 32, de ayrıldım ama bir sorun çalışabilir raporu verip kaydırma imkanı varmıymış okulun açılma zamanı alırsanız daha iyi olur. Bende denk böyle denk gelmediği için bilemedim. Eğer öyle ise erteleyin sonuna kadar zaten tatil.

Hocam 32. Haftanız da doktordan çalışabilir raporu alıp idarenize verin.. Okul açılınca çalışmak istemezseniz tekrar doktorunuza gidip çalışamaz raporu alıp idarenize verirsiniz..

X