Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

çokoprens

iki prens annesi
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
2.766
15
45
Başöğretmen Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin gününü kutlarım. Günümüz kutlu olsun...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün Başöğretmenlik ünvanını aldığı 24 Kasım tarihinde kutlanan Öğretmenler Günü'nde eğitimcileri unutmadı.

Bugüne özel kravat, fular ve lavanta keseleri İzmir'deki 40 bin öğretmene özel ekipler tarafından ulaştırılmış, göstermiş olduğu nezaketten ötürü Aziz Kocaoğlu'na sonsuz teşekkür...:hooray::hooray:a.s.

bütün öğretmenlerimizin ve kadınlar kulübünde olan öretmenlerimin öğretmenler günü kutlu olsun......

Benim ilk öğretmenler günüm:smiley-cool:
Hepimizin bu özel günü kutlu olsun arkadaşlar:1hug:

Benim ilk öğretmenler günüm:smiley-cool:
Hepimizin bu özel günü kutlu olsun arkadaşlar:1hug:
Senin için ilk yılın heyecanı eminim bambaşkadır.Meslek yaşamın boyunca çok güzel anlar yaşayıp bu mesleğin ne kadar kutsal olduğunu zaman içinde anlayacaksın.Her meslekte olduğu gibi bu mesleğinde yıpratıcı yanları var.Ama bunlar seni yıldırmamalı.İşine severek başladıysan yılları yakalamak senin için zor olacak.Çünkü duygusal yanı ağır basan bir meslek.Sana mesleğinde başarılar dilerim.a.s.

tüm öğretmenlerimin , tüm kk üyesi öğretmen arkadaşların ve tüm dünyada ki öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlar ellerinden öperim:1hug: nice senelere inşallaha.s.

Bütün öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler günü kutlu olsun .
Ne mutlu sizlere çok kutsal bir görev yapıyorsunuz.
Hepinizi sevgiyle öpüyorum.

24ae19505a14d5607001eb4gb6.jpg

ogretmenlergunukutluolscj5.jpg

saygıyla,büyük küçük,tüm öğretmenlerin,değerli ellerinizden öpüyorum

Son düzenleme:
Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlere hitaben yaptığı bir konuşmada toplumu şekilllendirme adına öğretmenlerimize nasıl önemli bir görev düştüğünü şu sözlerle açıklamıştır:''Arkadaşlar,yeni Türkiye'nin bir kaç yıla sığdırdığı askerlik,siyaset ve yönetim alanlarındaki devrimler,sizin;Sayın öğretmenler,sizin toplumda ve düşünce yaşamınızda yapacağınız devrimlerdeki başarınızla gerçekleşecektir.Hiç bir zaman unutmayın ki,Cumhuriyet sizden ''fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür''nesiller ister.''
Diyerek aslında öğretmenlerimize çok büyük yükümlülükler getirmiştir.İşte bu yüzdendirki ben bu çok asil görevi yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günün tüm yüreğimle kutluyor,büyük küçük demeden bütün öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum.Öylesine güzel bir mesleği yapmak her yiğidin harcı olmadığını biliyorum.Çünkü uzaktan bakıldığında çok kolaymış gibi görünen bu mesleğinde aslında içine girdiğinizde hiçte kolay olmadığını anlayabiliyorsunuz.
BÜTÜN ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYOR VE ÖNLERİNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM!!a.s.

Emekli bir öğretmen olarak büyük,küçük tüm öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun.

Çocukluğumuzdan bugunumüze bize doğru yolu gösteren öğreten fedakar bütün öğretmenlerimizin başta sevgili ATATÜRK olmak üzere öğretmenler gününü kutlarım ..

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün Başöğretmenlik ünvanını aldığı 24 Kasım tarihinde kutlanan Öğretmenler Günü'nde eğitimcileri unutmadı.

Bugüne özel kravat, fular ve lavanta keseleri İzmir'deki 40 bin öğretmene özel ekipler tarafından ulaştırılmış, göstermiş olduğu nezaketten ötürü Aziz Kocaoğlu'na sonsuz teşekkür...:hooray::hooray:a.s.

maalesef aziz bey bizim gibi emekli öğretmenleri unutmuş.a.s.

bende bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım çok kutsal bir görevi yerine getiriyorlar gerçektende

X