Öğretmenler günü hediyemiz.fikriniz?

Sizde öğretmenlerin çıkar aracı olmadığını unutmussunuz hanımefendi !!!! Öğretmenler günün anlamını bi araştırın isterseniz !! Evet üslup önemli de sizde goremedim

Sanki herkes üslubuna çok dikkat ediyor da tek ahkaminiz sosyal medya da klavyeden yazabilmek keşke bu dusuncenizi gerçek öğretmene de beyan etseydnz o zaman belki buradan boyle konuşmak la arasındaki farkı gorurdunuz
Şu düşünce yapısına sahip konu sahibini eleştirmek, öğretmenlerin çıkar aracı olmadığını söylemek varken benim tepkime takılan bir üye anca öğretmen düşmanı olabilir. Ya da konu sahibiyle aynı bakış açısına sahip olabilir. İki şekliylede üzücü. Neyse öğretmenler gününün hatırına daha fazla birşey demeyeceğim.

Yeni nesiller umudumuz ama ne yazikki bu tarz düşüncelerde korelmicek nalet olsun

Iste tam bu sebepten dolayi kac yildir asla bi ogrencimden hediye almam.cunku onun mahcubiyeti oluyor ve ogrencide hediyeyi verdi diye sanki herseyin en iyisini ona yapmak zorundaymisiz gibi davraniyor

Ben sevmiyorum öğretmenler gününü ya. Stres altında hissediyorum.. Hepimiz nefis taşıyoruz, kimine hediye geliyor kimine çiçek geliyor, bana da gelir mi gelecek mi düşüncesi içine giriyorsun illa ki. Bu şekilde beklenti içine sokulmak beni çok rahatsız ediyor.. Bir de son iki yıldır öğretmen arkadaşlarda da bir tuhaflık var, önceden "ayy ne gerek vardı ya, aslında kabul etmemek lazım" vs diyen insanlar şimdi oturmuş gayet rahat hediye bekliyor, en çok hediye bana geldi havalarına giriyorlar.. Benim herhangi bir günüm daha sürprizli ve daha özel geçiyor öğretmenler gününe göre. Burada açılan konu ile doğrudan ilgisi yok ama bi şekilde içimi dökmem lazımdı. :) Sevgiler

Bence herkes isine geldiği gibi düşünüyor. Bizde kutladik kutlamayin diyen yok ama çocuğuna ayrı ilgi gostersn çok saçma bi düşünce bana göre.

Sanki ogrtmen sadece bir çocukla.ilgilenecek o zaman özel öğretmen tutulması daha makul ne hediye almak istersnz alin ona

Ee menfaat için yapiyorsunuz bunu da . Ben öğrencilerimden işte bu yüzden hediye kabul etmek istemiyorum sizinki gibi beklenti içine girmesinler diye çok da doğru yapiyormusum

kızlar çantayı aldım ama vermek istemiyorum...doğru haklısınız
Topikte tartışmalar iyice alevlenmeden konunuzu kapatıyorum, çocuğunuza acil şifalar dilerim, ayrıca işini severek yapan öğretmenler hediye olmasa da ilgilenir çocuğunuzla lakin hastalığına dikkat edilmesi dışında diğer çocuklardan daha fazla ilgi gösterilmesini beklemeyin, bu diğer çocuklara da haksızlık olur, ayrıca çocuklar sosyalleşmeyi, arkadaş edinmeyi, özgüvenli olabilmeyi öğrenebilsin diye okul öncesi eğitim alırlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…