Öğretmen arkadaşlarım beni bilgilendirebilir mi

temizsayfa

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
9
4
28
Arkadaşlar 1 aylık gebeliğim var. Ben bu eylülde okula başlayacağım. İlk dönemi bitireceğim inşallah. İkinci dönem izne ayrılacağım . Yada rapor alıp ikinci dönemide kapatacağım. Sonra seneye izne ayrılacağım. Eylülde . Bu bir ihtimal. Ama rapor alamazsam benim 4 aylık iznimden sonra ben seneye ücretsiz izne ayrılabilirmiyim . Beş yıllık memuriyette 2 yıl ücretsiz izin alabiliyorsun. Ama doğumda veriyorlar mı . Memuriyetimin 3. Yılı

Arkadaşlar 1 aylık gebeliğim var. Ben bu eylülde okula başlayacağım. İlk dönemi bitireceğim inşallah. İkinci dönem izne ayrılacağım . Yada rapor alıp ikinci dönemide kapatacağım. Sonra seneye izne ayrılacağım. Eylülde . Bu bir ihtimal. Ama rapor alamazsam benim 4 aylık iznimden sonra ben seneye ücretsiz izne ayrılabilirmiyim . Beş yıllık memuriyette 2 yıl ücretsiz izin alabiliyorsun. Ama doğumda veriyorlar mı . Memuriyetimin 3. Yılı
Doğum sonrası 2 yıl ücretsiz izin hakkınız var. Diğer ücretsiz izinden bağımsız olarak. Sonradan ücretsiz izne ayrılabilirsiniz. İstediğiniz kadarını kullanabilirsiniz

Çalışabilir raporu alıp 37.haftaya kadar çalışırsanız ikinci dönemi doğum sonrası izinle kapatabilirsiniz zaten muhtemelen birkaç hafta rapor almanız gerekir. Gelecek sene Eylül’de de duruma göre ücretsiz izne ayrılısınız. Sağlıkla kucağınıza alın bu arada🌸

X