Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ögrenci olduguna emın mısın yaa ben bunları ancak calsınca alabılırım DD

canım nişanlım doğum günümde aldı onları bana bloğumun takipçisiysen orada uzun uzun detaylı anlatmıştım :) She ürünleri artık üretilmiyor

blogunuzuuu yazarsanızzz zıyaret etmek ısterımmm karbeyazzz???????***:26:

yasak olduğu için buraya yazamıyorum malesef :S Özel mesaj atarsan yazabilirim. :)

Harika görünüyorlarr Lip balm setinin fiyatını merak ettim ne kadar ?

The Body Shop un yılbaşı için çıkardığı özel setti.Nişanlım aldı fiyatı bilmiyorum.

Mac içerik olarak berbat hiçte iyi filan değil sadece adı var,kalıcı,kapatıcı ama içeriği çok ağır..Loreal zaten aman aman bi marka değil tırt yani
Eğer cildinin aşırı kapatıcılığa ihtiyacı yoksa Maybelline dream matte ya da Alix Avien terra cota sana yeterli olacaktır ama içeriği zararsız hemde kaliteli olsn dersen Benefit,Shiseido,INglot benim tavsiyem :)

Anam bu ne

Bütün harçlığını makyaj şeysine harcıyorsun kanımca.

TüTü maşallah.

gerçekten maşallah böyle bi ögrenci bütçesi görmedim ben daha

ögrenci olduguna emın mısın yaa ben bunları ancak calsınca alabılırım DD

Yorumlar için tşkler

1 yıldır bırak parfümü deodorandım bile yoktu. Alamadım. Öğrenci bütçesiymiş, peaöhh... Eşim 1000000000000tl sermayeye sahipken...

1 yıldır bırak parfümü deodorandım bile yoktu. Alamadım. Öğrenci bütçesiymiş, peaöhh... Eşim 1000000000000tl sermayeye sahipken...

Özel okulda okumuyorum.Memur bir ailenin çocuğuyum..Bu saçma eleştirel yorumlar hakkında bir yazı yazmıştım burada ama anlamamışsınız sanırım..Ben bu başlığı "öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası" adıyla açtım.Ucuz ürünler,ekonomik ürünler adıyla açmadım.İnsan öğrenci haliyle de bu ürünleri alabilir önemli olan indirimleri takip etmek.İstediğim ürünü istediğim fiyata istediğim şekilde alırım artık bu tavırlardan vazgeçin..Sadece ekonomik ürünler içeren bir başlık olarak kısıtlamadım ben başlığımı..!!

Makyaj ve cilt bakı hakkında merak edilenleri,ürünler hakkında soruları önerileri bekliyorum sevgiler..

öğrenciyken aldıkların bunlarsa iş hayatına başlayınca maaşının tamamını kozmetige yatırcagın belli :))

MAc 187 fırça ve sample pigmentler..
Inglot fırçalar,gel eyeliner,amc beyaz kalem,farlar..
Oriflame siparişleri..
Rossmann ve watsonstan alınanlar..
Birkaç ıvır zıvır..
sephoradan alınanlar,Benefit pata krem..

Merak ettikleriniz için bloğumdan ulaşabilirsiniz sevgiler..

aldıgın hersey cok güzel topicini cok begendim canım.
pahalıdan ucuza her bütceye hitap eden ürünler var tek bir markayada odaklanmamışsın
hepsini mutlu günlerde kullan eger özelden blogunu yazarsan takip etmek isterim

tşk ederim blogumu google da Karbeyazın Makyaj Dolabı olarak aratınca karşınıza çıkacaktır :) sevgiler :)

bu kadar ürünlerin nasıl kullanabiliyorsun ki
tamam indirimdeyken alabilirsinde sen abartmışsın be canım.
ben kendime çok diyordum makyajlarım ki çoğu bana hediye gelmiştir
birde bunların kullanma sürüleri var.tabi hepsinin değişiyor ama bana fazla geldi
çalışmaya başlayınca artık kozmetik dükkanın olur.

Gratis the balm da %30 indirim var..
Watsons Maybelline 3 al 2 öde..
Watsons Loreal de %30 indirim var :)
Boynerde ikinci ürün %40 :)
The Body Shopta sevgililer günü özel setleri 3 al 2 öde bazılarında da %20 indirim <3

İndirimleri dinlediniz

Arkadaşlar ben de bir ürünü indirimli almaya çok özen gösteririm.. Marekt market gezip bir el kremini en uygun fiyata almaya çalışırım.. Büyük süpermarketlerdeki indirimleri http://www.markettenekadar.com bu siteden takip ediyorum. El kremi, saç kremi, şampuan, saç boyası, duş jeli gibi marketlerde satılan bakım ürünlerinin fiyatlarının karşılaştırıldığı bu site sayesinde ürünleri en uygun fiyata satın alabiliyorum..

paylaşımın için çok tşk ederm cnm

Antalya'da Gratis açıldıktan sonra theBalm markasının ürünlerine bakmak farz oldu elbet..Ben daha öncede bu markayla tanışıyordum zaten ama bu şekilde elimin altında olması daha güzel oldu..

Buraya markanın en sevilen ve en beğenilen ürünlerini koydum.Bunların haricinde fondten,kapatıcı,renkli nemlendirici gibi ürünleride var ama bende renkli nemlendirici olunca buraya koymadım :)

Ürünler nedir ne değildir,zamanla yardımcı olacağım merak ediyorsanız hemen şehrinizdeki Gratis mağazalarına gidip theBalm ürünlerini denemenizi öneririm :)
İçerik olarakta gayet iyi olan theBalm ürünlerinin fiyatlarıda çok uygun..
sorusu olanlar bana bloğumdan ulaşabilir :)
Buraya yazılan yorumlara vakit buldukça cevap vereceğimden şüpheniz olmasın :)
Sevgiler <3