Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Eklentiler

• $SDC11671.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 51
  • $200420112534.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 37
  • $SDC11333.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 45
  • $SDC11334.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 58
  • $SDC11336.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 59
  • $SDC11634.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 71
  • $SDC11662.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $SDC11635.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 52
  • $SDC11636.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $SDC11637.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 54
  • $SDC11661.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 42
  • $SDC11660.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 62
  • $SDC11659.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 69
  • $SDC11658.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $SDC11655.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $SDC11645.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 51
  • $SDC11638.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Güle güle kullan canım:) Bende 2 gün önce alışverişe gittim Watsonsta Flormarın o konuştuğmz 2 allığınıda baktım hangisini alıyım diye karar veremedm 2sinide kaptım :))) Aklımda olan şeyleri de aldım ama bi fondoten bide eyeliner kaldı onlarda kararsızım. Eyeliner sürme özürlüsüym resmen rahat kullanılan düzgün bi eyeliner konusunda fikir verirsen sevinirim sende bi tane almışsın sanırım golden rose heralde :)

canım ben eyelinerı söylenenler gibi sürmüyorum yok gözüün yarısına kadar sür bilmem ne yapamıyorum.en sürümü rahat en kolay golden rose ve loreal dipliner.fırçaları sert güzel gözünü hafif çekip kapatacaksın eyelinerden öncede baz olarak brule ya da kahve tonlarda bi far sür eyelinerı o şekilde çek ben başka türlü beceremiyorum göz içinede beyaz kalem syahta bi riel al sana günlük göz makyajı aşırı sade ve hoş oluyo :)

son alınanlar :)
Kısaca ;
Gratisten The Balm renkli nemlendirici aldım harika bir ürün herkese tavsiyemdir :)
İnglot mkyaj bazı inanılmaaaaaaaz :)
Gratisi çok sevdim kesinlikle gidip bakmalısınız :)
rossmann stick allıklar ve rujlar çok ucuz ve çok kalıcılar herkese tavsiyemdir :)
Daha fazla bilgi için sorularınızı bekliyorum :) Ve hala bloğumu bilmeyenler Özel mesaj atarak öğrenebilirler :)

too Faced sweet dreams ve mac wintercool paletlerm

too Faced sweet dreams ve mac wintercool paletlerm

yeni cicilerin çoookk güzel, güle güle kullan
ben bu rossmann allıkları sevemedim, alışık olmadığım için sanırım.ruj olarak kullanılmaz mı ki:44:

bende pek sevemedim canım ama allık kalıcılığını arttırıyor :) Memnunum o konuda :) ruj olarak kullanmak için fırça kullanman lazım :) Yves rocher dudak fırçası işini görür :)

ben ben ben istiyorum blogun adını banada atar mısın birde ilk sayfadaki flormar 5li siyahtan griye doğru bi far varya onun siyahı nasıl mat mı simli mi

edit: buldum blogunu tamamdır ama farla ilgili sorum hala geçerli

Son düzenleme:
güle güle kullan canım hepside çok güzel gözüküyor

tşk ederm cnm

benimkiler küçücük çantayı geçmiyo
imrendim doğrusu

wallahi benimde ilk zamanlar bir çantayı geçmiodu

yok canım simli değil hepsi bi kaçı simli bi kaçı mat ama çok aman aman bir palet değil yazısı vardı blogda

Selam Karbeyaz blogunda basarilar. 2012 istek listenden sadece shiseido nun pudra ve fondotenlerini denedim magazada ayrica ruju ve farinida tavsiye ederim. Bende kesinlikle alacagim fakat elimdeki estee ve mac studio fondotenlerimin bitmesini bekliyorum. Diger markalarda guzel fakat nedense ben son zamanlarda NARS-BENEFIT -SMASHBOX -MAC markalarinin son zamanlarda moda trend urunu oldugu dusuncesindeyim. Sanki insanlar urunlerin kendisinden cok en son ne moda onun alma cabasi icindeler. Oysaki oyle guzel markalar var ki inanin bazen bu markalarla ayni fiyat bazen daha ucuz. Ben sana lorac, tarte,make up forever,Three custom colour,ozellikle urban decay, cover fx,victoria's secret in ozellikle fari ve fondeteni ve make up primer i kokulari,vincent longo bu markalarida incelemeni tavsiye ederim. Gercekten ozellikle mac oyle ahim sahim abartilcak bi marka degil... farlari fena degil orta kalite.Aldim denedim bir tek concealeri guzel. Fondoten pudra hic memnun degilim. Fircalari desen fondoten fircasi 42 dolar ve kullandigin urun iyi olduktan sonra bir fircaya o kadar para vermeye inan hic gerek yok. Inglotun, studio 35, kabuki,ecotools ozellikle,sonia kashuk,phisicians formula bu markalarin cok guzel fircalari mevcut hemde daha ucuza... mesela mac fondoten fircasi 42 $ inglot firca 29$ bilmem anlatabildim mi... bence biraz alternatif bakmanda sadece son zamanlar reklami yapilan moda olan urunler yerine heryeri internet, make up bloglari olsun,make up artistlerin onerileri olsun, profosyonel makyaj malzemesi satan yerler olsun heryere goz atmani tavaiye ederim. Sevgiler.