Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ama sen şu an beni yaktın, yaktınn:2: Erkek arkadaşım Isparta'da okuyor o yüzden güllü herhangi birşey görmeye dayanamıyorumm. Böyle mideme bişeyler saplanıyor falan:KK53:
Ve seninle gerçekten çok çokk benzer yönlerimiz var:) Bende öğrenciyim, bende makyaj alışverişi yapmaya aşığıımm:)) Ne diyim Allah ganimetlerimizi arttırsın:KK9:

ısparta buraya 1 saat uzaklıkta o yüzden her gidişimde topluyorum böyle güllü müllü şeyler :KK70:

Merhaba arkadaşlar bu ay aldıklarımı sizinle paylaşmak istedim.TBS da 3 al 2 öde indirimi başladı kesinlikle kaçırmayınnn :) Diğerleri watsons,yves rocher ve çeşitli kozmetik mağazalarından alınan ürünlerim.Cecile make-up palette resimdeki gibi mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.sevgiler.. :) Ayrıntılı bilgi için blog sayfamı ziyaret edebilirsiniz buradanda sorularınızı cevaplamaya çalışacağım :)
$SDC14940.jpg $SDC14939.jpg $SDC15266.jpg $SDC14938.jpg $dsc_0028_1310631370.jpg

bende ıspartada okudum bunlardan çok kullandım..
gül ürünlerinin neredeyse hepsinden kullandım hepsi çok güzeller..
güle güle kullan arkadaşım sende..

Son düzenleme:
OOooo hepsi çok güzel ya güle güle kullan canım :) Acaba şöyle pembe-şeftali tonlarında sime bulanmamış bi allığın varmı :) Resimleri inceledim ama bulamadım ben allık arayışındayım da bilgi verirsen sevinirim =)

Eneee rujlarımız aynı yaa marka ve renk tonlarına kadar :KK1:
Sade rujlar ama likitler değil hiç kullanamadgm içimde kalan tek şey likitler çnkü dudaklarım ztn dolgun ondan sürünce iyice arap bacıya dönüyorum :KK52:

bende ıspartada okudum bunlardan çok kullandım..
gül ürünlerinin neredeyse hepsinden kullandım hepsi çok güzeller..
güle güle kullan arkadaşım sende..

çok tşk ederim :71

OOooo hepsi çok güzel ya güle güle kullan canım :) Acaba şöyle pembe-şeftali tonlarında sime bulanmamış bi allığın varmı :) Resimleri inceledim ama bulamadım ben allık arayışındayım da bilgi verirsen sevinirim =)

canım ben malesef ilk sayfaya son aldıklarımı ekleyemiyorum nedense :KK43: pembe-şeftali mat allık önerim FLORMAR PRETTY COMPACT ALLIK P11 ve P112 kesinlikle denemelisin he çok bereketli hem kalıcı hem ucuz :KK51:

Eneee rujlarımız aynı yaa marka ve renk tonlarına kadar :KK1:
Sade rujlar ama likitler değil hiç kullanamadgm içimde kalan tek şey likitler çnkü dudaklarım ztn dolgun ondan sürünce iyice arap bacıya dönüyorum :KK52:

esmer misin canım :KK16:

canım ben malesef ilk sayfaya son aldıklarımı ekleyemiyorum nedense :KK43: pembe-şeftali mat allık önerim FLORMAR PRETTY COMPACT ALLIK P11 ve P112 kesinlikle denemelisin he çok bereketli hem kalıcı hem ucuz :KK51:

Tühh ben de gösterebilirmisn dicektim neyse artık :) O allıkları ben de duydum canm ama hiç inceleme fırsatm olmadı ben böyle ne çok turuncu ne çok pembe istiyorum ikisinin ortası bişey işte =) Söylediklerine bakarım en yakın zamanda teşekkür ederm :KK71:

Bende ögrenciyken böyleydim koyacak yer bulamıyordum odama her gelen arkadasımın önce gözü sifonyere takılıyordu.. :KK9:
Simdi kozmetik ürünlerim biraz azaldı cünkü söylede bir huyum var, cok fazla makyaj yapmıyorum ama parfüm evdeyken bile kullanırım bende tek bir kokuya baglı kalamıyorum farklı farklı kokular daha cok hosuma gidiyor. Mesela Avon' un ferah bir kokusu vardı ''bluerush '' ona baylıyordum kaldırdılar ama.. :KK5:

Merhaba kızlar ben üniversite öğrencisiyim. Sizinle kendi makyaj ve bakım dünyamı paylaşmak istedim :) İşte benim öğrenci bütçemle 3 yıllık üniversite hayatım boyunca oluşturduğum dünyam :)
Sizde kendi dünyanızı benimle paylaşabilir,öneriler sunabilirsiniz..
Fondöten,kapatıcı ve pudralar :)
Eki Görüntüle 215896
Bunlarda allıklarım:)
Eki Görüntüle 215897
Farlarım :)
Eki Görüntüle 215898
Eye liner,artliner,dipliner ve makyaj bazlarım..
Eki Görüntüle 215899
makyaj paletlerim..
Eki Görüntüle 215900 Eki Görüntüle 215901
Rimellerim
Eki Görüntüle 215903
kalemlerim...
Eki Görüntüle 215904
rujlarım ve glosslarım :)
Eki Görüntüle 215908 Eki Görüntüle 215907 Eki Görüntüle 215906 Eki Görüntüle 215905 Eki Görüntüle 215909
ıvır zıvırlarım :)
Eki Görüntüle 215910 Eki Görüntüle 215911
Yüz ve banyo ürünlerim :)
Eki Görüntüle 215917 Eki Görüntüle 215916 Eki Görüntüle 215918
Saç bakımı :KK70:
Eki Görüntüle 215919
Parfümlerimmmmm
Eki Görüntüle 215920 Eki Görüntüle 215921
Numaralar ve hangi üründen ne kadar memnunum ayrıntılı bilgi için blog adresime bakabilirsnz.bloğuma ulaşmak için beni twitterdan takip edin adresim avatarın altında yazıyor :)

Bu nasıl bir öğrenci bütçesi yahu :KK3: benim şu an bu kadar var o zamanlar hiç unutmuyorum makyaj yapamazdım yakışmıyor gibi gelirdi fotojenik olmadığım için fotoğraflarımı beğenmezdim inanın resimlerimle alakam yok başkaları da deyince kabul ettim farklı çıktığımı nasıl olur ya diye bağırıp fotoğrafçıların beyinleri az yemedim.Neyse gelelim konuya o zamanlar erkek arkadaşım(sevgilim değil) kadın dergisinin verdiği pastel makyaj seti vardı onu alıp bana getirmişti senin hiç yok sürersin diye benim böyle şeylere merağım yoktu hiç çok duygulanıp gözlerim dolmuştu.Ne kadar düşünceli insanlardı okul arkadaşlarım..kulakları çınlasın bir erkeğin bunu düşünmesi büyük incelik..:KK31::KK39:

Bir o vardı onun silik silik renkleri zaten belirsizdi bende az sürüp daha da belirsiz hale getiriyordum arkadaşımdan hiç sürmeseydin bari şeklinde laflar yedim.Vay beaaahh şimdi nasıl makyaj yapıyorum inanılmaz evulation geçirdim yemin ediyorum alakam yok eskiyle keşke üniversitede öyle olsaydım!Havalı civalı boyumda var şükür di mi aman ortam lazım ortam ..
Sözerime yine eski bir şarkıyla son veriyorum..
Hayat ne kadar karışık bir mekan, gözlerde sadece gülmeyi özleyen bir his var,günlerin hiç günahı olmadan yine bir de bakmışsın ki dönüş yok geriye kaç gece uykusuz paramparça düşlerin ya da kaç kişi derdine ne kadar ortak olabilir..? Gidelim buralardan ya da bu diyarlardan ..:KK30:

Son düzenleme:

Tühh ben de gösterebilirmisn dicektim neyse artık :) O allıkları ben de duydum canm ama hiç inceleme fırsatm olmadı ben böyle ne çok turuncu ne çok pembe istiyorum ikisinin ortası bişey işte =) Söylediklerine bakarım en yakın zamanda teşekkür ederm :KK71:

bu dediğim allıkların biri uçuk turuncu biride açık pembe :) dene bence :KK70: bloglarda denenmiş resimlerini görebilsn canım :)

Bende ögrenciyken böyleydim koyacak yer bulamıyordum odama her gelen arkadasımın önce gözü sifonyere takılıyordu.. :KK9:
Simdi kozmetik ürünlerim biraz azaldı cünkü söylede bir huyum var, cok fazla makyaj yapmıyorum ama parfüm evdeyken bile kullanırım bende tek bir kokuya baglı kalamıyorum farklı farklı kokular daha cok hosuma gidiyor. Mesela Avon' un ferah bir kokusu vardı ''bluerush '' ona baylıyordum kaldırdılar ama.. :KK5:

bende avon kokularını hafif buluyorum.çok ağır kokular helede şeker koularından nefret ediyorum.başımı ağrıtıyor :KK52: Benimde arkadaşlarım gelir gelmez aynalı makyaj dolabıma bakıyorlar :KK70: erkek olanlar bile ayrılamıyor masadan :KK70: o derece renklidir masam :KK70:

esmer misin canım :KK16:

Hayır cnm aksine beyazım abartmıştm esmer olsam tam olurmuş :KK1:[/QUOTE]

bende aşırı beyaz tenliyim :KK70: ama tam oluyor yani sıkıntısız :KK70:

bu dediğim allıkların biri uçuk turuncu biride açık pembe :) dene bence :KK70: bloglarda denenmiş resimlerini görebilsn canım :)

Baktım canım bloglara ama önce hangisini alsam karar veremedim baya da büyük yani kullan kullan bitmez ruh gibi beyaz olduğm için bi tane alsam iyi olcak artık :KK9:

Benefit iki özel koleksiyonu getiriyor kaçırmayın,
Estee Lauder de parfüm alana 149 tllik makyaj seti hediyee,
The Body Shop ve Yves rocher yılbaşına özel setleri çıkarmak üzere :)
Bir çok kampanya var kızlar göz atın derim :))

Üniversitede ben de böyleydim insanın merakı olunca kıyıyo paraya :)
Şimdi çalışıyorum daha fazla alırım gibi geliyodu ama daha az oluyo tek farkı insan bilinçleniyo ya kalitelisini arıyo
Senin gerçi kullandığın markalar fln iyi makyajın yanında bakıma da dikkat ediyorsun
Bol renkli ve kokula günlerde güle güle kullan hepsini canım :)

bence zamanla daha güzel ürünler aldım ama ne yazıkki ilk sayfaya ekleyemiyorum resimleri :S