Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wooow maasallah, ögrenci olmasan nelerin olur nelerin ben ögrenciyken bunlarin yarisi bile yoktu:KK53:
güle güle sür sürüstür

yeni ciciler aldıııım :KK70: İnglot süper bi markaymış neden bu zamana kadar almamışım kendime kızıyorum çok kaliteli ve zararsız süper ürünler likit allık ve pdra aldım kalıcılık kapatıcılık herşey harikaaaaa :KK28::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
$amc_face_allık_86_b.png

Eklentiler

• $amc_pressed_anakatagori.png
    $amc_pressed_anakatagori.png
    131,5 KB · Görüntüleme: 58
öğrenci bütçesine göre hiç de az değil makyaj malzemelerin.senin bütçen fazla heralde:) bir dünya malzemen var hepsi çok güzel:)

inglot nerelerde satılıyor?Bunlar sabit fiyatları mı yoksa indirimden mi aldın canım,pudra ve allıktan bahsediyorum.
Bu arada ne kadar çok ürünün var maşallah,ben de öğrenciyim çok fazla para ayıramıyorum ama biriktirip iyi birkaç ürün almak istiyorum.:))))

Son düzenleme:
karbeyaz07 ürünlerin gerçekten çok güzel güle güle kullan.:nazar: bende öğrenciyim mesela ama bu kadar ürünüm yok 1 allığım var ama nars 1 rujum var ama dior çok çok alacağıma 1 tane alayım kendimi şımartayım diyorum :KK66:

inglot nerelerde satılıyor?Bunlar sabit fiyatları mı yoksa indirimden mi aldın canım,pudra ve allıktan bahsediyorum.
Bu arada ne kadar çok ürünün var maşallah,ben de öğrenciyim çok fazla para ayıramıyorum ama biriktirip iyi birkaç ürün almak istiyorum.:))))

inglot sadece büyük şehrlerde var malesef ben antalyadayım bulamıyorum :KK43: istanbulda ardkşm aswang var o alıp göndercek sağolsun :KK70:

Fıstıklar bu da bndn ...
Eki Görüntüle 234518 :kk77: bu masamın 1 ay boyunca hiç toplanmamış hali

Eki Görüntüle 234519 bunlarda düzenli :KK64: :KK19:

Eki Görüntüle 234520

Eki Görüntüle 234521

:KK9: güle güle kullan canımmm

karbeyaz07 ürünlerin gerçekten çok güzel güle güle kullan.:nazar: bende öğrenciyim mesela ama bu kadar ürünüm yok 1 allığım var ama nars 1 rujum var ama dior çok çok alacağıma 1 tane alayım kendimi şımartayım diyorum :KK66:

ya ben diorun fondöteni denedim çok ağır..:KK50: nars ürünlerini denemedim hiç ama allığını her yerde övüyorlar en yakın zamanda alcam bitane zaten :KK52::KK52:

Alix Avien i makyaj bloglarındada gördüm..Herkes ucuz diye zararı olur diye düşünüor ancak (ucuz değil ayrıca) çok memnun kaldım.Buradaki yazgül hanım (makyaj uzmanı olan) önerdi.cildim hassas süper kapatıyor üstünede inglot pudramı sürüyorum kaymak gibi oluyor cilt.kapatıcım bundan sonra alix avien :KK16:

Bu kadar makyaj malzemesi çok gereksiz:KK68:
Ben kaliteli bir pudra bir kaç değişik renkte far bir rimel yine bir kaç tane değişik renkte kalem ve ruj yeterli:nazar:

Bu kadar makyaj malzemesi çok gereksiz:KK68:
Ben kaliteli bir pudra bir kaç değişik renkte far bir rimel yine bir kaç tane değişik renkte kalem ve ruj yeterli:nazar:

siz bukadarcık şeyle yetinebiliyorsanız bişey diyemem :) ben kozmetiği seviyorum ve hiçte gereksiz bulmuyorum..bu ne ki siz daha makyaj bloger larını görmemişsiniz :KK9: