Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bana da cok gereksız geldı göz kapagı bellı olmayan bırı nıye bu kadar cok far kullanır kı Allah daha cok versın alın ona bişey dıyemeyız de ben bu kadra makyaj urunu kullananları müsrif olarak göruyorum.mesela 1 tane rimel neden yetmez kı bıtınce yıne alırsın yada parfum sayısına bak.......

bence gereksiz bi konu gereksiz bi gösteriş bide başlığın öğrenci bütçesiyle oluşturulan dünya bilmem ne olması komik gerçektende..

alla alla malzemesinin fazlalığından bize ne yahu o onun bileceği iş.gösteriş yapmak istese de bize yapsa ne yapmasa ne arkadaşlar fazla abartıyosunuz.istediği kadar parfüm sıkar istediği kadar şey alır parayı sizden almıyor ya

gereksiz bulan bakmaz olur biter

ayrıca bu konuya gelene kadar çok gereksiz konu var zaten

Bunların yarısı bile bana fazla
Ama çok güzel görünüyorlar. Anneme gösteriyimde bana söylenmekten vazgeçsin

Yorum yapmakta, fikir söylemekte tabikide herkes özgür ama saygı çerçevesinde olmak zorunda bu. Kimsenin malı, mülkü, eşyası kimseyi ilgilendirmez. Arkadaş burda hem bizimle paylaşmak hemde yardımcı olmak istemiş. Çünkü farkındaysanız merak ettklerimizi ve sorularımızı cevaplıyor. Sizlerin iğnelemeleri karşısında bile espiriyle cevap verip geçiştiriyo. Kimse haddini aşmamalı. Ve daha fazla uzatılmamalı diye düşünüyorum.

~~
Doğru bende fazlaca buldum bazı şeyleri ama kendisi beğenmiş,istemiş,almış.. Allah daha çok versin canım :))

canım süpersin al tabi genciz alcaz takcaz takıştırcaz:)bazılarrı öğrenci bütçesiyle oluşturulan dedin diye hava attmış fln demiş,bende senin gibiyim öğrenci bütçemle bişeyler alıyorum başka alanlarda harcamıyorumda kozmetiğe yatıyorum parayı:)

makyaj malzemesi olrark 1siyah göz kalemm siyah kalemi dağıtmak için kullandığm fırçam rimelm rujm parlatıcım var kendimi çok zavallı hissettm ailenn yanında okuosun galiba :) hemn gidp alcam bende imrendm sana

ee başka cici almadın mı son zamanda :)

Bunların yarısı bile bana fazla
Ama çok güzel görünüyorlar. Anneme gösteriyimde bana söylenmekten vazgeçsin

makyaj malzemesi olrark 1siyah göz kalemm siyah kalemi dağıtmak için kullandığm fırçam rimelm rujm parlatıcım var kendimi çok zavallı hissettm ailenn yanında okuosun galiba :) hemn gidp alcam bende imrendm sana

tşk ederm kızlar hepinize..Aslında son zamanlarda çok güzel şeyler aldım ama eklemedim buraya okadar bunaldımki.."kaynana-görümce-aşk-meşk" muhabbetlerinde gezmediğim sadece kendi ürünlermi paylaşıp yardmcı olmak istediğm için demedikleri kalmadı..Benim param benim durumum benim kozmetiğim benim zevkim benim dünyam kimseyi ilgilendrmez ya eminim çoğu şey kıskançlıktan oluyor ama umrumda değil..Ben makyaj bloğu yazıyorum..Bloğumda bu ürünleri tanıtıyorum ve blogları okuyorum bu sayede rastgele ürün almak yerine en doğru en zararsız en düzgün ürünü alabiliyorum.Blogger arkadaşlarım var ve benim malzemem onların yanında solda sıfır kalıyor..Bu bir tutkudur..Birşeyi çok seversin ve ondan ne kadar alırsan al doymazsın,daha çok istersin..Daha güzel markalar daha yeni şeyler öğrendikçe daha çok alışveriş yapıyorum..Artık şu muhabbetten sıkıldım,istemeyen konuyu okumasın.saygısızlık yapanları şikayet edeceğim bundan sonra..
Ve gelelim yeni aldıklarıma :)

Bunlar Orflame,Sephora ve watsonstan aldıklarım..ürün tanıtımları ya da bloğuma ulaşmak için avatarımın altında twitter adresm yazyr oradan bana ulaşablrsnz..Facebookte Karbeyazın MakyajDolabı olarak ekleyeblrsnz..Tşk ederm hepinize desteğiniz için

pastel rimellerini sürdüğün zaman buraya da eklermisin?özellikle pembe ve yeşilini merak ediyorum

ben buraya kendi resmimi eklemiyorum ama pastelin rimellerini üsren bir arkadaşım var blogger istersen özel mesajla arkadaşımın blog adresini gönderebilirim orada net görebilsin cnm

Kızlar bugünkü blog yazımı burada paylaşmaya karar verdim..

Sizde benim gibi çok ağır olmayan,kokusuyla baş ağrıtmayan,ferahlık ve temizlik hissi veren,çiçek kokularına daha düşkün,sadece tek bir parfümle yetinemeyenlerden misiniz? :) Ozaman doğru yazıdasınız demektir :) Avonun parfümlerine ba-yı-lı-yo-rum :) Bayılıyorummm <3
Okadar çok Avon parfümüm var ki heralde hepsini elden geçirmişimdir Bu konuda Profesyonel olmuşumdur yani
İşte birbirinden güzel yerine göre hafif yerine göre (çok az) ağır,kimisi kalıcı kimisi sıkıldığı an uçan parfümlerim :)

1 ) Windscape : Turunçgil ve çiçeksi.Tam bir yaz kokusu çok hafif okadar tatlı güzel bi kokusu var ki çok severek kullanıyorum :)
2 ) Rare Pearls : Çiçek kokusu.Bu koku biraz daha kalıcı yine çok hafif.Tester dan kokusunu anlamamıştım ama şişeden sıkınca daha güzel bir koku alıyorsunuz :)
3 ) Eternal Magic : Çiçeksi ve odunsu.Ama ben pek çiçek odun kokusu alamıyorum çok ağır şeker kokusu gibi geliyor..Hiç sevmiyorum bir an önce bitsin diye bol bol sıkıyorum her tarafa
4 ) Its Up to You : Çiçeksi ve odunsu.Avon bu parfümü bu yıl sevgililer gününde çıkarmıştı sanırım.Harika bir kokusu var çok güzel bayıla bayıla kullanıyorum üstelik kalıcı.Arkadaşlarım hemen tanıyor bu kokuyu yine hafif ve güzel kokularımdan biri :) Tavsiye ederim.Tekrar alırım :)

1 ) Diamond : Çiçek.Buram buram zambak kokuyor bu parfüm.Çiçek bahçesinde gibi oluyorum bunu sıkınca.Kalıcı sayılır yoğun çiçek kokusu beni baştan çıkarmaya yetiyor Beğenerek kullanıyorum.Biterse kesinlikle alırım tekrardan
2 ) Simple Elements : Çiçeksi ve odunsu.Bu koku Pur Blanca'ya benziyor.Ama ondan daha ağır kokusu var.Çok tatlı ve hafif bir yaz kokusu.
3 ) Treselle : Tropikal çiçek kokuları.Avon'un en sevdiğim kokusu diyebilirim.Avon parfümlerinin Nerdeyse hepsini kullandım gördüğünüz gibi.Çoğunuda tester dan kokladım beğenmediklerimi almadım.Ama bu koku inanılmaz..En iyisi en mükemmeli bende.Bunu sabah sıkıp o gece arkadaşımda kalmıştım ertesi gün yatakları toplarken buram buram kokuyu almış..O derece kalıcı inanılmaz güzel bir çiçek kokusu.Ne zaman sıksam adını sorarlar :) şiddetle tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız.Kesinlikle bitince alırım tekrar,az kaldı zaten ühü..
4 ) Celebre : Çiçeksi ve meyveli.Bu kokuyuda bilmeyen kalmamıştır kesin.Manolya kokusu sevenler için biçilmiş kaftan.Hafif ve tatlı bir bahar kokusu.Kalıcı sayılır.Tavsiye ederim,bitince alırım :)

1 ) Ice sheers : Meyve kokusu.Bu koku buram buram böğürtlen kokuyordur sanıp atlamıştım hemen ama böğürtlen neredeyse yok gibi daha çok kolonyamsı bi koku var.13 liraya almıştım yazlık kullanıma uygun sanıp,beğenmedim.Az kaldı bitmesine bitince atıcam.Bir daha almam.
2 ) Outspoken : Çiçek ve meyve.Sümbül kokusuuu :) Fergie'nin parfümü :) Çok kalıcı ve çok hoş değişik bir kokusu var.Ambalajına aşığım zaten Herkes çok beğeniyor bu kokuyu kesinlikle tavsiye ediyorum.Biterse tekrar alacağım.
3 ) 50's Glam : çiçek.İnci çiçeği kokusu..Bu kokuya aşıktım ama Avon artık üretmeyecekmiş nasıl bir saçmalıktır ya bukadar kalıcı ve yoğun bir kokuyu nasıl kaldırdılar anlamıyorum.Sıkmaya kıyamıyorum bi tanecik parfümümü.Bilsem stok yapardım
4 ) Bond Girl 007 : Çiçeksi ve odunsu.Bu kokuda çok meşhurdur :) Ve çok pahalıdır.İndirimli hali bile pahalıdır.Yasemin ve orkide kokusu karışımı bir parfüm.Çok severek kullanıyorum.Ambalajı bitiriyor zaten :) Biterse tekrar alırım.Tavsiye ederim :) Çok övülüyor ama bence bi Treselle bir Ungaro değil :)

1 ) Pur Blanca : Çiçek.Bu kokuyu bilmeyen yoktur zaten en hafif en çiçek koku,senelerdir kullanırım çok severim hem yazlık hem kışlık güzel bir koku kesinlikle tavsiye ediyorum.Biterse tekrar tekrar alacağım kokulardan biridir kendileri :)
2 ) Wish Of Love : Meyve ve çiçek.Bu kokuya bayılıyorum.Çok kalıcı çok tatlı bir kokusu var.Çok hoş bir çiçeksi meyveli koku.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Biterse tekrar alırım
3 ) Perceive : Odunsu ve çiçeksi.Bu kokuyuda duymayan kalmamıştır sanırım :) Bu koku kışın kullanıma uygun yazın bana çok ağır geliyor.Bu kokuda çok kalıcı gayet memnunum,severek kullanıyorum.Biterse almam çünkü birazcık ağır gibi geliyo bana..
4 ) Bali Bliss : Odunsu ve çiçeksi.Bu koku bana daha çok meyveli gibi geliyor tam bir yaz kokusu.Çok hafif gibi aslında ama değil kalıcı( ne biçim bi cümledir ya bu )

1 ) Incandessence : Çiçek.Bayılıyorum..Ba-yı-lı-yo-rummm :) Çok çok çok hafif ama öyle tatlı bir kokuki buda çiçek ve meyve karışımı bir koku.Kendi ambalajında olanını bitirdim o yüzden çanta boy olanını koydum buraya Kesinlikle tavsiye ederim,biterse tekrar alırım
2 ) Little Black Dress : Oryantal çiçek kokuları.Çok seviyorum bu kokuyu da.kalıcı ve misler gibi kokuyor.Bu parfümden 4-5 şişe bitirdim bu parfüm bolluğunda hemde :) Ne kadar seviyorum düşünün artık Kesinlikle tavsiye ederim,bitince alırım.
3 ) Ungaro : Çiçeksi taze odunsu.Sıkmaya kıyamıyorum.Çok çok özel bir gün olmadıkça dokunmuyorum bile.Belkide en son nişanımda sıktım Çok güzel çok,anlatamam,aşığım bu kokuya.Fransız tasarımcı Ungaronun Avon için tasarladığı özel bir kokuymuş.Aşırı kalıcı bir çiçek kokusu.Nişanlım da bu kokunun erkek parfümünü kullanıyor inanılmaz güzel kokuyor ondada.Aslında bu parfümün indirimli hali 60 küsür lira filandı sanırım.Ama umrumda değil kıydım paraya aldım.Bu kokuya değer bence Bitireceğimi sanmıyorum kıyamadığım için ama biterse yine kıyar parama alırım sanırım :)

Merhaba kızlar bildiğiniz gibi bloğum var ve mükemmel bir hediye çekilişi yapıyorum katılmak isteyenler facebooktan Karbeyazın MakyajDolabı olarak beni ekleyip detaylı bilgileri öğrenebilirler bol şans :)