Oğlumun problemi ne

Belki de. Şuan kaç yasında ve ne durumda yeğenimiz peki

18 aydan sonra ortaya çıkıyor. 2 yaşına kadar bülbül gibi konuşan ismine tepki veren bütün herşeyi normal giden cocugum şuan konuşmuyor. Atipik otizm tanısı aldı 3 yıldır eğitim görüyoruz. 2 yaş videolarini izleyen öğretmenleri ağzı açık kalıyor, nasıl yani bu çocuk normal diyorlar. İnşallah oğlunuz sapa sağlamdır herhangi bir sorunu yoktur ama çare varken de elinizden ne geliyorsa yapın. Çok geçmiş olsun.

Eski haline kiyasla oldukca ilerledi su an 10 yasinda, cok sosyallesti.

Annesi senelerdir ergoterapist ergoterapist geziyor, sanirim son 2 senedir terapiyi bıraktı artik. Yegenim ayni zamanda dehb'li oldugu icin davranislari kimi zaman otizm uzerinden de degerlendirildi.

Çok gecmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. Ama bizde gerileme yok unuttuğu bi kelime yok hep böyleydi öğrendiği bişeyi unutmadan yok. Dediğiniz gibi elimden geleni yapacağım çok teşekkür ederim çok öpüyorum yavrunuzu gözlerinden

Dehb li çocuklar bana nedense hep çok zeki çocuklar izlenimi veriyor. Allah bagışlasın kocaman olmuş ne güzel gecmiş stresli dönemler

Dehb li çocuklar bana nedense hep çok zeki çocuklar izlenimi veriyor. Allah bagışlasın kocaman olmuş ne güzel gecmiş stresli dönemler
:) yani annesinin dedigi su, "artik en azindan teshisi var, basimiza ne geleceğini biliyoruz"

Teşekkür ediyorum kocaman oldu hakikaten ve haklisiniz fazlasiyla zekiler, gerci benim gördüğüm ilk ve tek dehb'li yegenim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…