Oğlumun korkusu için dua

Nitrit

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
2.735
5.949
Slm kızlar 3 yaşında oğlum son 1 haftadır en ufak bir sesten,ses geliyor diye korkmaya başladı..Lütfen oğlumun bu korkusu geçsin diye dua eder misiniz,kimin duasinin kabul olacağı belli olmaz..Allah razı olsun..

Slm kızlar 3 yaşında oğlum son 1 haftadır en ufak bir sesten,ses geliyor diye korkmaya başladı..Lütfen oğlumun bu korkusu geçsin diye dua eder misiniz,kimin duasinin kabul olacağı belli olmaz..Allah razı olsun..
Merhaba. Tabiki bol bol dua ederim. Korkusu telefndan birseyler izliyorsa gordugu seylerden olabilir. Gerci daha cok ufak bilmiyorum telefn veriyor musunuz. O yasta korkular cok normal bence. Yakin zamanda yuksek bir ses onu korkuttuysa bunun travmasini yasiyor olabilir. Sebepsiz de olabilir. Bu yasta kimi cocuk karanliktan kimi cocuk gökgürültüsünden vs korkar. Benim oglum gökgürültüsünden korkardi mesela ama olayi normallestirip hatta balkona cikarip neden bu sesin geldigini hikayelestirip bir iki gunde korkusunu yendik. Siz de korktugu zaman sesin geldigi yone sogru gidip bak burdan geldi buyuzden geldi gb anlatrsaniz belki rahatlar. Yan evimizde tadilat varken sanki bizim evin icinde matkap calisir gbiydi ev basimiza yikiliyor gb bir gurultu vardi ve hep oglen uykusuna debk gelirse sicrayarak uyanirdi. Uyanikken sesi duyarsa irkilip agliycak gb dudagini buzerdi. Ben yan tarafta calisanlardan rica ettim durumu anlattim sagolsunlar onlar da anlayisli davrandilar ve oglumu yan eve goturup bak amcalar burda hunu yapio oyuzden ses gelio diye gosterdim. Sonra ayni sesi evin icinden duydugunda amcalar diirrr yapio diodu hareketiyle gosteriyordu korkusu kalmamisti. Umarim tez zamanda korkusunu yener. Dualarim sizinle

Çok teşekkür ederim...Bizde telefondan olur mu diye arada yemek yedirmek için veriyorduk youtebe sildik asla videolar izleyemiyor ama hala düzelme olmadı bende açıklıyorum yürüyoruz ses çıkıyor,olabilir normal bak bizde çıkarıyoruz diye şu an için bir gelişme yok umarım geçer artık sizlerin duaları ile

Merhaba, YouTube’u kaldırın tamamen hayatından. Kızımın uyku terörü başlamıştı geçen sene. Çocuk sabaha kadar 7-8 kere ağlıyordu. Cadılar bayramı için hazırlanan görseller tetiklemiş, farkettiğimde komple kapattım YouTube’u ve geçti.

İzlerken tepki vermiyordu bu arada korkmuyordu yani. O yüzden geç anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…