Oğlumu babaannesine göndermeli miyim

Bu kadar emin olmayın. Bugün hemen bir avukat tutun ve ona göre yol alın. Bahsettiğiniz şeyleri kanıtlarsanız, anca rüyalarında görürler.
valla esım bıle cocugunu goremıyor

ustelık yalan beyanlar ıle bıle bunu yaptı cocugun annesı, dedesı, anneannesi

yani ozcocugunu bıle , hem de şiddet kanıtı olmamasına rağmen, beyan ile başardıgına gore, siz hem dede nineden uzak tutmak hem de gercek kanıtlar ve kotu bır aıleden uzak tutarsınız dıye dusunuyorum. olmaz, yapamam ıle hayıflanmak yerine, avukat desteği alın bence.

hatta burda da paylasımda bulunabilirsiniz, konu kadın ve cocuk olunca, ucretsız avukat saglayan dernekler, ucretsız avukatlık yapacak ınsanlar ya da cuzi tutarlar isteyecek insanlar da oluyor

İnşallah, teselli oldunuz bana

Bir avukat arkadaş ilgilenecek de, babaanne yazları 1 ay ve her hafta sonu istemiş ya bu çok fazla, az verirlerse iyi olur
Yahu arkadasim burda 50 tane insan yazdi. Sen cocuguna yapilanlari kanitla avuclarini yalarlar diye. Sen hala kendini ezdirmenin pesindesin 1 ay degil 3 hafta ciksa og yarabbi sukur diyeceksin. Savassana evladin icin. Kadin cocuga ölüm güzellemesi yapiyor. Sen de az verseler iyi olacak diyorsun. Ay cildircam.

Ben olsam göndermem ve pedagog ile beraber dava sürecini yönetirdim, emin olun pedagog kararı ile mahkeme sizden yana olur...

Savaşıyorum, özel pedagog; eline mahkeme emri gelmeden böyle şeylere karışmıyormuş. Devlet pedagogları ile bu sürece nasıl gireceğim bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim

Avukat ile ilerleyin. Kendi başınıza hareket etmeyin. O size toplamamız gereken delilleri söyler. Özellikle birlikte toprağa gömülme kısmı çok fena. Sanki babanne ölünce çocuğu da öldürecekler gibi bir anlam çıkıyor.

Savaşıyorum, özel pedagog; eline mahkeme emri gelmeden böyle şeylere karışmıyormuş. Devlet pedagogları ile bu sürece nasıl gireceğim bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim
Devlet hastanesi çocuk Psikiyatristi ile görüşebilirsiniz. Randevu alıp gidin. Pedegog diye bir ünvan yok bilginiz olsun.

Lütfen çocuğunuzu oraya göndermeyin. Şimdiye kadar bütün iyi niyetinizi göstermişsiniz ama maalesef işin sonu iyiye gitmeyecek. Uzak tutun çocuğunuzu bu kötü insanlardan. Gerekli psikolojik raporları alın mutlaka. Göndermeyeceğinizi de açık ve net bir dille anlatın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…