oğluma isim arıyoruz..

oğlumun ismine karar veremiyoruz sizce hangisi daha güzel?

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Ömer Faruk diyorum:1closedeyes:
Hayırlısıyla kucağınıza alın oğluşunu:Saruboceq:
Nuri ismini de severim Şeniz Yeğenimin isimlerinden birisi..
ve inanılmaz zeki ve tatlı bir çocuk..Eski isim de olsa anlamı süper..

çok sağol 27 + 3 günlüküz
nuri dededinin adı babası istiyo nuri olmasını

Herkese çok teşekkürler ama babası illaki kendi babasının adı olan nuri koyacak ben karşı değilim ama diyorum ki hiç olmassa iki ismi olsun ama onu da kabul etmiyo teyzeleri yaa ((

Herkese çok teşekkürler ama babası illaki kendi babasının adı olan nuri koyacak ben karşı değilim ama diyorum ki hiç olmassa iki ismi olsun ama onu da kabul etmiyo teyzeleri yaa ((

Tabi çocuk sizin değilki kocağınızın çocuğu yani o yüzden istediği ismi koyabilir sizin düşünceleriniz hiç önemli değil zaten

ne demek yani senin çocuğun değil zaten kim doğuruyo kim taşıyo 9 ay ne saçma fikrin varkötükedihüso

ne demek yani senin çocuğun değil zaten kim doğuruyo kim taşıyo 9 ay ne saçma fikrin varkötükedihüso

Ben eşinizi ağır bir dille eleştirmeye çalıştım ama siz ne yazdıysam onu anlamışsınız
Eşinizin bu konuda bencillik yapmasına hiç gerek yok
Yok illa kendi babasının adını koyacakmış sizin babanız ne peki o çocuğun dedesi olmuyor mu :uhm:
Yada siz niye babanızın adını koyma hakkına sahip değilsiniz
Ben olsam şiddetle karşı çıkarım istemediğim ismi eşim çocuğuma koyacam diye benim istemediğim ismi koymasına kesinlikle izin vermem
Ama kayınpederimin ismini bende koymak isterim o ayrı fakat erkeklerin bu denli anne baba ismi koyma merakını anlamıyorum doğrusu klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…