oğlum şarkı söylüyor

phatosh

minik kahramanım benim!..
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2007
1.158
2
42
minik oğlum 2 gündür şarkı söylerken bana aaaaa eeeee diyerek eşlik ediyor.önceki agu gibi seslerden farklı olarak çok uzatıyor.ben şarkıyı bitirene kadar devam ediyor.resmen melodili gibi.bayılıyorum bu haline ya.doğduğundan beri sürekli şarkılar söylüyoruz eşimle.onun etkisimi acaba.
sizin bebişlerde başladımı şarkılara?

evet phatoscum aynen benimkide 3 aylik hemen hemen 2 haftadir sarkilar soyluyoruz aaaaa eeee ooooo gibi :) cok guzel bayiliyorum :))))))))))))))

Bende kizimi uyuturken ee ee ee e diyep uyutuyorum artik oda baskadi benle birlikte oda ee ee diyerek uyuyo

bende kasım annesiyim ..benim kızımda şarkı söylerken ııııııı eeeeee aaaaa gibi sesler çıkarıyor ve çok mutlu oluyor kahkahayla gülüyo birde bunu yaparken..ayrıca uyuturken eeee eeee diye uyutuyorum ben söylemessem o başlıyor kendine ninni söylemeye..

evet yaaa cok tatlı o sesler..bir de 2 gundur bbbbbbbaaaa diyo babası seviniyo baba diyecek diye :)

evet yaaa cok tatlı o sesler..bir de 2 gundur bbbbbbbaaaa diyo babası seviniyo baba diyecek diye :)

bizimki doğduğundan beri ağlarken sanki annneeee diyo.görenler şaşırıyo.istem dışı söylüyo gerçi ama çok tatlı geliyo bana..bide gerçek anlamda anne baba deseler sevinçten naparız acabadelikafadulden:dance:

Bende kizimi uyuturken ee ee ee e diyep uyutuyorum artik oda baskadi benle birlikte oda ee ee diyerek uyuyo

ay evet bide uykusu geldiğinde kendisi başlıyo artık eeee demeye.ordan anlıyorum uyumak istediğini. bunlar konuşmaya başlamadan önce şarkı söylerlerse şaşırmayalım vallakaydirigubbakcemile3

Selam kızlar,benim bebişimde 1 aylıkken eşlik ederdi bana, 2 ay böyle sürdü ama artık söylemiyooo:ecrin_bebek:

bızımkıde çığlık atıyor artık ne şarkı soylemesı ınce ınce sesler çıkarıyo cıyak cıyak :KK70: elını parmağına göturduğu zaman genelde yapıo bunu keyfı olunca:KK70:

X