Oğlum olucakmış

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
Bugün doktordan geldim %90 erkek dedi tam net olarak 20 inci haftada belli olucakmış ama erkek gibi duruyor dedi doktorumuz aldığmız pembele kenarda durucak artık

• Konu Sahibi kraker kız
Hayırlı olsun canımm .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Aminnn....

• Konu Sahibi kraker kız
tebrikler canım,allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :)))

• Konu Sahibi kraker kız
sağolun bugün mecburi gidiş yaptım doktora banyoda kayıp düşmeden dolayı problem varmı diye gittik allah şükür sorun yokmuş bebişte.hala pek hareketlerini hissedemiyorum hala bişey yokmuş gibi hissediyorum büyüyen karnımda olmazsa

• Konu Sahibi kraker kız
Hayırlı olsun canımm .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Aminnn....

canımın içi sen ne zaman şenlendircen biziŞeniz
en çok senin haberine sevinicem heeeee:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi kraker kız
canım hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
pembe almışın kız mı bekliyordun.
cin takvimi çok konuşuluyor bu ara sen baktın mı tutuyormu senki

• Konu Sahibi kraker kız
canım yaaaa geçmiş olsun banyolar kaygan zemin dikkat et sağlam bas adımlarını bu aradada oğluşun hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

• Konu Sahibi kraker kız
tebrikler canım allah tamamına erdirir inşallah

• Konu Sahibi kraker kız
hayirli olsun hamileligin.............saglikla bebisini kucagina alirsin iyisallah.........oglusun olcak heee...benimde oglum var ev arabadan gecilmiyo.....seninde boyle olacak muhtemelengamyoncuiremsukendine iyi bak canim'a.s.

• Konu Sahibi kraker kız
abbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi kraker kız
canım Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inş. herşey gönlüne göre olsun

• Konu Sahibi kraker kız
Tebrikler arkadaşım. Allah tamamına erdirsin...

• Konu Sahibi kraker kız
Bugün doktordan geldim %90 erkek dedi tam net olarak 20 inci haftada belli olucakmış ama erkek gibi duruyor dedi doktorumuz aldığmız pembele kenarda durucak artık

Gözünaydin canim Allah sag salim bebegini kucaina almak nasip etsin insallah...a.s.sen pembeleri kaldir mavilere basla kesin erkektir o cunku erkek bebekler cabuk belli oluyor bildigime göre,,,,ben de yarin gidiyorum dr a insallah ben de ogrenirim...:ecrin_bebek:

• Konu Sahibi kraker kız
canım hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
pembe almışın kız mı bekliyordun.
cin takvimi çok konuşuluyor bu ara sen baktın mı tutuyormu senki

evet canım çin takvimi tuttu bende hep kız diyordum ama erkekmiş.yarın pembeleri maviyle gidip değiştiricem mecburen

• Konu Sahibi kraker kız

evet canım erkekler daha çabuk belli oluyormuş yinede %10 bıraktığı için bekliyorum almıyorum artık hiç bişey 7 inci ayımdan sonra alıcam karar verdim inş en kısa zamanda sende öğrenirsin

• Konu Sahibi kraker kız
değişme kız belki arkasından pembelerede ihtiyaç olur:)))hadi hayırlısı arkadaşım Allah eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip etsin

• Konu Sahibi kraker kız

Canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah oğlunu. Tebrik ederim. a.s.

• Konu Sahibi kraker kız
Allah sağlıkla kucağına almnayı nasip etsin. ne güzel bir duygudur cinsiyeti öğrenmek. Allah bizlere de o günleri nasip etsin. tebrikler canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…