Oglum icin dua

BirTutamMutluluk20

azerinnn
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011
29.255
37.329
Herkese merhaba.bilen bilir üçüz ogullarim var.daha 4 yasindalar.dogumlari iyi bir ozel hastande oldu.21 gun kuvozde kaldilar ve tum kontrolleri yapildi.her seyleri normaldi taa ki gecen gun oksuruk icin cigerleri dinlenene kadar.doktor birisinin kalbinde ufurum duydu.dun kontrol icin yasadigimiz sehirdeki kordiologa goturduk.o da kalbinde en ust tarafda delik var gibi gorunuyor dedi.ama kendisi cocuk kardiologu olmadigi icin bize Bakuye gidip uzmanina gostermeyi tavsiye etti.yollar kapali oldugu icin ozel izinle yarin gidicez insallah.cok korkuyorum nolur oglum icin dua edin.bu guzel ayin hurmetine Allah yavrumuzu korusun.bizi ve hic bir aileyi evlatlariyla sinamasin insallah.benim anlamadigim simdiye kadar nasil anlasilmadi boyle bi sey.o daha minicik ya kalp ameliyati falan cok agir gelir ona
Dua eden herkese sonsuz tesekkurler

Son düzenleme:
Amin canim.doppler yapildi ben hamileyken.dogduktan sonra da bakildi nasil gozukmedi diye dusunuyorum
Önemli bir şey olsaydı gözden kaçmazdı diye düşünüyorum.Bebekler doğunca duyma testi dahil her şeyi yapıyorlar,şeker durumu aklıma gelen her şey.Belki yanlış yere öyle bir fikre kapılmıştır,dualarım sizinle

Çok geçmiş olsun canım

Benim oğlumda da var dendi çocuk doktoru tarafından sonra çocuk kardiyoloji ye çıktık sorun gözükmedi

Ama kalbinde bahsettiğin gibi delik olan zamanla kapanan da oluyor
.bunun yanında senin oglanlarla aşağı yukarı aynı yaşta akrabalardan küçük bir kız

Geçen sene bu yüzden kalp ameliyatı oldu ve başarılı geçti
inşallah bişey yoktur ama varsada şükür ki tedavisi çözümü var

Aklımda oğluşun inşallah dua edeceğim

Rabbim dermansız dert vermesin inşallah şifa bulsun bir an önce

İnsallah bizde de sizin gibi olur minigim.ameliyattan cok korkuyorum

İnsallah bizde de sizin gibi olur minigim.ameliyattan cok korkuyorum
İnşallah öyle olur bazen doktorlar da yanilabiliyor bizde çok tedirgin olmuştuk ama hiç bir sıkıntı olmadı yani

Ama illaki takip edilmesinde fayda var inşallah bişey cikmayacak

Rabbim acil şifalar versin inşallah su güzel günler hatrina tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…