Oğlum ege'ye kavuştuk

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
462
2
:emir_bebek:21 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 11 E 20 KALA OĞLUM EGE SEZARYEN DOĞUMLA DÜNYAYA GELDİ.:lepi:3500 GR 50 CM.:teytey:ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN EVLAT SEVGİSİ ÇOK GÜZELMİŞ.EŞİMDE BENDE OĞLUMUZ UYUYUNCA BİLE ÖZLÜYORUZ.BÜTÜN HAMİLELERDE BİRAN ÖNCE SAĞLIKLA BEBEĞİNE KAVUŞUR İNŞALLAH.:nazar:

maşallah egeye:nazar:
allah analı babalı büyütsün canım.
bizde oğluşumuzun adını ege koyucaz inş.
birşey sormak istiyorum canım bende sezeryan düşünüyorum ama herkez farklı yorum yapıyor:uhm:
ağrıların çok mu?
hareket ederken zorlanıyor musun?

Canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin . Ne güzel bir isim gerçekten adıyla yaşasın ömrü uzun ve mutlu olsun inşallah

teşekkür ediyorum kızlar.
aysudenaz ağrı oluyor ameliyattan çıkınca ilk 1 saat sonra zaten ağrı kesiciler giriyor devreye ama inanki insan hatırlamıyor bile bende çok problem ediyordum bu konuyu hamileyken ama şimdi neden bu kadar takıntı yapmışım diyorum.Ben genel anestezi ile oldum sezaryeni ablam belden iğne ile olmuştu onda hiç ağrı olmamış ameliyat sonrası.Hareket ederkende ayağa ilk kalktığın zaman biraz ağrı oluyor yürüdükçe açılıyorsun bak şimdi 4.gün kendim oturup kalkıyorum eğiliyorum bebeği emzirebiliyorum hiç takma bebeğin her şeye değer.

sağol deryadenizcim iyi olmana sevindim
çevremdekiler farklı yorumlar yapıyor ve bende karar veremiyorum.
bebeğim doğunca kendim ilgilenmek istiyorum.
bu yüzden hangisi daha az ağrılı öğrenmeye çalışıyorum.
allah bebeğinizle sağlıklı mutlu yaşamayı nasip etsin canım.

X