Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

sweetflower5555

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
131
44
Sevgili değiliz. Ama çok samimiyken bir gece sonra yüzüme bile bakmadı o gün morali aşırı bozukmuş diye. Çok kırıldım. Bir süre mesaj atmayı kesip kendisine görünmemeyi düşünüyorum. İşe yarar mı kırıldığımı anlaması yeterli benim için

Her insanın karakteri farklıdır bunu burçlara bağlamayın derim.
Derdiniz neyse açık açık konuşun birilerinin bir şey anlamasını beklemek yerine iletişim kurun derim.
veremediği dersinden dolayı bana küstü şimdi ben bu insanla ne konuşayım bu insana ne anlatayım adım atmak istemiyorum yaptığı tavırlar yüzünden.

Bir oğlak olarak konuşayım evet kafaya taktığımız bir dert olunca gözümüz kimseyi görmez bunun dışında zor bir burçtur allah sabır versin :oops:
canım vermesi gereken dersi verememiş arkadaşlarıyla konuşuyo benim suratıma bile bakmadı sırtını döndü bana ben şimdi kırılmayayım da kim kırılsın. kırıldığımı anlayıp adım atsa bi daha bana bağırsa da kırılmam aynısını yapsa da ama şunu anlasa da ben de onu çözsem

Oğlak erkeği inatçıdır
Diğer erkeklere benzemez dik kafalıdır
Yönetemezsin
benim zaten yönetme amacım yok, haftalardır veremediği dersi yine veremeyince bana küstü bi gece öncesinde hiçbi sorun yoktu mesajlaştık yatmadan önce tekrar konuşalım hanımefendi yazdı yattım kalktım yüzüme bile bakmadı sırtını döndü ben napayım daha

Oğlak düz ya,oyle duygu falan olsa da gostermez hele inat ettiyse yandin yandin🙉
asıl inat eden benim yazmazsa yazmam yazana kadar gözüne bile görünmeyeceğim. veremediği ders yüzünden bana neden tavır aldı benim yüzümden mi kaldı sanki. iki gün öncesine kadar karşılıklı kahkahalaştığım insan dersini veremedi morali bozuk diye bildiğin bana sırtını döndü görmezden geldi ciddi diyorum

Sevgili değiliz. Ama çok samimiyken bir gece sonra yüzüme bile bakmadı o gün morali aşırı bozukmuş diye. Çok kırıldım. Bir süre mesaj atmayı kesip kendisine görünmemeyi düşünüyorum. İşe yarar mı kırıldığımı anlaması yeterli benim için
Anlasa bile anlamamizliktan gelir hakliykrn haksız olursun

Ben baş edemedim.
Kendimi ilişkiden diskalifiye ettirdim.:KK70:
Ama oğlak erkekleri çok zor.
Çok zor.

Allah kolaylık versin.
Not: Şu ana kadar gördüğüm oğlak kişileri yüzünden yargım böyle.

Eşimde eniştemde oglak ikisinin huyu suyu birbirinden o kadar farklı ki
Bence burcla alakalı değil bu dedikleriniz karakteri bi tuhaf gecen konunuzdada demiştik dengesiz uzak durun diye

Şahsen yerinde olsam kırıldığımı anlamasını falan beklemeyemezdim muhtemelen.
'Senin amacın ne ya? Dersini verememenin benimle ne ilgisi var acaba?' gibi bir çıkış yapardım.
zaten morali aşırı bozuk sınıfta kalma ihtimali var bi de benle uğraşsın istemiyorum dırdırdan ziyade bi sakinleşsin öyle sana döner diyenler çok oldu

Anlasa bile anlamamizliktan gelir hakliykrn haksız olursun
bana ama şunu diyen de oldu şimdi dersini veremediğinden sınıfta kalabilir bu da moralini bozduğu için bana saçma davrandı bu yüzden sakinleşsin o anlayıp döner diyenler oldu özür dilerim şeklinde değil de her zamanki gibi

Ben baş edemedim.
Kendimi ilişkiden diskalifiye ettirdim.:KK70:
Ama oğlak erkekleri çok zor.
Çok zor.

Allah kolaylık versin.
Not: Şu ana kadar gördüğüm oğlak kişileri yüzünden yargım böyle.
öyleler zorlar hele benim oğlağın kimseye güveni kalmamış o yüzden ona hep ilgili davrandım ama veremediği derse morali bozulduğu için bana küsmesine anlam veremedim yanındayım o da farkında sırtını döndü yüzüme bile bakmadı önceki gece halbuki hiçbişe yoktu sohbet ediyoduk

Eşimde eniştemde oglak ikisinin huyu suyu birbirinden o kadar farklı ki
Bence burcla alakalı değil bu dedikleriniz karakteri bi tuhaf gecen konunuzdada demiştik dengesiz uzak durun diye
evet sizi hatırladım ama bi kısım da oğlağı kaçırma dediğinden aklım karıştı son kez sormak istedim

X