Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Konuşamıyorsun zaten.. Cici kız gibi ol yeter annelere.. Gerçi benim ki farklıydı. KV min hiç kızı olmadığı için gelinlerini kızı gibi görüyor.
Saçmalayacağını düşündüğünde susup, gülümse.
Benden bu kadar tavsiye.:KK48:

Ay ben bu konuşma işini nasıl halletmem ya gerçi benim bu huyum genel genelde sessiz bi insanım öyle bilinirim yani ama bence Değilim :KK70:

Konuşamıyorsun zaten.. Cici kız gibi ol yeter annelere.. Gerçi benim ki farklıydı. KV min hiç kızı olmadığı için gelinlerini kızı gibi görüyor.
Saçmalayacağını düşündüğünde susup, gülümse.
Benden bu kadar tavsiye.:KK48:
Aaaaayy evet o çok iyi ve olursa benimkinin de yok...2erkek kardeşler :KK70:

Ay ben bu konuşma işini nasıl halletmem ya gerçi benim bu huyum genel genelde sessiz bi insanım öyle bilinirim yani ama bence Değilim :KK70:

İlk tanışmamız da ben de çok konuşmadım zaten. Nasılsınız efendim iyiyim çok şükür. Ivır zıvır nerelisiniz den başlıyor alıyor başını gidiyor işte.

Aslında içki falan içiyor sigara iddia ..yani tam da emin olamıyorum ama normalde çok takılmama rağmen buna hiç takılmadım.bunda önce de Boğa Burcu biri vardı güya beni çok seviyordu.numaracı.ben de ona kanmıştım da sonra bunları bahane edip kaçtım.

1 erkek 1 kadın var şu an fox ta. Aynı eşimle ben. Bu kadar olur. Aynı dialoglar. :KK70::KK70:

Senin muhabbetin iyidir ya da daha mı güzelsin. :KK70:
Daha içtenmişim. Öyle diyor.

Aslında içki falan içiyor sigara iddia ..yani tam da emin olamıyorum ama normalde çok takılmama rağmen buna hiç takılmadım.bunda önce de Boğa Burcu biri vardı güya beni çok seviyordu.numaracı.ben de ona kanmıştım da sonra bunları bahane edip kaçtım.

Benim babam Boğa.. Boğalar çok aileci olur aslında ama en inatçı burç.Kadın erkek çok fark ediyor..

Yengeçle Oğlak Zıtmış ya yani ne olacağımız belli değil,keşke ben de Boğa olsaydım ya da başak:KK55:

X