Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Git açıl onaaaaaaaaaaaaa !!! Sonra gerisi geliyor zaten. Tam çıkarken "ben senden hoşlanıyorum , hep hoşlandım ama hiç açılamadım." de ve git. Bir gün düşünsün. Ertesi gün sana nasıl davranıyor ona bak. Merak etme asla seni alay konusu yapmaz.
Peki çıkmaya başladık diyelim.yine kızlarla böyle muhabbetler yapar mı

Bir de mesela nasıl oluyor anlamıyorum ,bakıyorum o bakınca Kafamı Öbür tarafa çeviriyorum yani istemsiz olarak.hani utangaç kızsa hoşlanıyordum mantıkları yok mudur

Bir de Gamsız demiştin ya oda çok üzüyor ,ben o kadar düşünüyorum ediyorum adamın umrunda değil.belki kim gelip söylese kabul edicek

Bir de mesela nasıl oluyor anlamıyorum ,bakıyorum o bakınca Kafamı Öbür tarafa çeviriyorum yani istemsiz olarak.hani utangaç kızsa hoşlanıyordum mantıkları yok mudur
Gidip açılana kadar ortaya atmaz kendisini. Ve sevgili olduktan sonra değişir merak etme.. Öyle alışkanlıkları yoktur.

Bir de Gamsız demiştin ya oda çok üzüyor ,ben o kadar düşünüyorum ediyorum adamın umrunda değil.belki kim gelip söylese kabul edicek

Aslında umrunda da çaktırmıyor.. Biz evlenene kadar ben bile gerçek hislerini, içini bilmiyordum.. Çok yüksek duvarları oluyor, gerçekten..

Okul çıkışı "biraz vaktin var mı" de çek kenara. "Sana bir şey söylemek istiyorum ama hem çekinip hem de korkuyorum. Bu yüzden lütfen sözümü kesme, yoksa cesaretimi kaybederim. Ben senden hoşlanıyorum. Hep hoşlandım ama utandım, söyleyemedim. Şimdi bu söylediklerimi düşün. Bana cevap vermek zorunda değilsin.Yine de bekleyeceğim.Hoşçakal " de ve git. Daha ne kadar açıklayayım...:KK53::KK53:

Okul çıkışı "biraz vaktin var mı" de çek kenara. "Sana bir şey söylemek istiyorum ama hem çekinip hem de korkuyorum. Bu yüzden lütfen sözümü kesme, yoksa cesaretimi kaybederim. Ben senden hoşlanıyorum. Hep hoşlandım ama utandım, söyleyemedim. Şimdi bu söylediklerimi düşün. Bana cevap vermek zorunda değilsin.Yine de bekleyeceğim.Hoşçakal " de ve git. Daha ne kadar açıklayayım...:KK53::KK53:
Ay çok güzel de ben bu cümleleri hayatta kuramam.kendimi baya bi cesaretlendirmek gerekecek

Gerçekten de daha fazla ve daha iyi açıklayamazdın baya yordum sanırım.sendrki akıl ben de olsa çocuk elindeydi :KK70:

Çok teşekkür ederim uygulayacağım bunları.ama gerçekten benim içinde ilk adımı atmak çok zor.kendime güvenim mi yoktur nedir, çocuğun mesela annesini abisini gördükçe de çekiniyorum ,bunlar benİ nasıl onun sevgilisi olarak bilcek ,ne konuşcam onlarla, muhabbetimi sevecekler mi? Bu arada hiç sevgilim de olmadı.yani baya zor geliyor.sevgili gibi davranmak bile

Hemen şimdi mesaj atıyorsun.. Ben sana söyleyeceğim ne yazman gerektiğini, tamam mı? Uzamasın artık, uzadıkça uzaklaşır senden.
Ay ay olmaz canım nolur yapma :) ben olayı büyüttüm çocuk farkında bile değildir.aynı sınıftayken sırf Oğlak diye bunu Göze alamammmm :KK70:

Ama Sakın anlattıklarım Boşa gitti deme.okul bitince bişiler yaparım koca kampüste beni mi bulacak :KK70:

Ay ay olmaz canım nolur yapma :) ben olayı büyüttüm çocuk farkında bile değildir.aynı sınıftayken sırf Oğlak diye bunu Göze alamammmm :KK70:

Şimdi;
Bu çocuk;
Herkesin ortasında sanki herkesten uzakmış gibi duruyorsa,
Espiriliyse,
Duvarları varsa,
Sanki sen orada yokmuşsun gibi davranabiliyorsa,
Açık sözlüyse,
Düşünceliyse,
Olgunsa,
Kesin tipik oğlak erkeği, başka şansı yok. Hepsi aynı. Ne kadar oğlak tanıdım hepsi tıpa tıp ikiz gibi.

Aynııııııııııııısııııı :KK70:. ama ozaman şöyle diyim ben de tipik bi yengecim,bilmiyorum,onları biliyor musun?

Şimdi;
Bu çocuk;
Herkesin ortasında sanki herkesten uzakmış gibi duruyorsa,
Espiriliyse,
Duvarları varsa,
Sanki sen orada yokmuşsun gibi davranabiliyorsa,
Açık sözlüyse,
Düşünceliyse,
Olgunsa,
Kesin tipik oğlak erkeği, başka şansı yok. Hepsi aynı. Ne kadar oğlak tanıdım hepsi tıpa tıp ikiz gibi.
Bir de sırf bende teklif edince hayır dememek için çıkarsa o hepsinden kötü :KK70:

X