Ofis Diyeti :((

merhaba.
hiçbir yemek kilo vermeye engel değildir. aşçının yaptığı yemeğe göre akşam yemeğini dengeleyebilirsin.mesela neler çıkıyor yemekte

merhaba.
hiçbir yemek kilo vermeye engel değildir. aşçının yaptığı yemeğe göre akşam yemeğini dengeleyebilirsin.mesela neler çıkıyor yemekte
Örnegin Ana yemek olarak garnitür yemegi pilav yogurt yada corba geliyor.
Mesela dün piyaz mercimek corbası salata vardı 2 kasık salata 10 tane Dut kurusu yedim tok tottu..
Hareketsiz kalıyorum basenlerim popo kısmı büyümeye basladı bile

Yedikleriné dikkat edersen oturduğun yerden Kilo verirsin.ben 6 ayda 20 Kilo verdim masa başı çalışarak. Sana tavsiyem çorbalar yarım kase iç. Çünkü benim diyet listelerinde çorba tek başına yanında yoğurt yada salata ile anaogunlerimden biri olurdu. Çoğu çorbanın içinde un yada patates var o yüzden yarım kase kafi. Pilav makarna çıktığı zaman onlarıda es geç. Öğle ywginde 1 dilim ekmek aksam yemeğinde ise ekmeksiz yenebilir. Yanına araögün yapabileceğin şeyler götür. Kuru meyveler olabilir meyveli yoğurt olabilir meyve olabilir. 2 saatte bir bunları tüket ki metabolizma hiç durmasın. Su çok önemli. Diyet yada spor ile parcaladagimiz yağlar sadece idrar yolu ile atabiliriz. Ayrıca kendine özel kapalı bir ofisin varsa squat,yana bacak açma hareketleri yapabilirsin :)

yorumunuz için tesekkür ederim. Uygulamaya calısacagım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…