Offf ! Bu gün doğum günüm ve eşim beni hala aramadı

TNTM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
25
0
Çok ama çok morelim bozuk saat akşamın yedisi oldu ve hala eşim doğum günümü kutlamak için aramadı.Tabi bunun öncesi de var ama ....Neyse ben şimdi ne yapayım siz söyleyin...15 yıl oldu 2 tane kızım var ne yapayım ben boşanayım mı artık yoksa yine sineye çekip otur oturduğun yerde mi yapayım?
Çok canım sıkkın arkadaşlar inanın şu an ne yapacağımı bilşmiyorum....:1no2:

dogum günün kutlu olsun canim,nice güzel senelere insallah...
canim neden hamen bosanayim mi dedin ki???baska sorunlariniz varsa bilemem,bahsetmemissin..canim sen 15 senede hatirlanmamissin,esim nisanliyken hatirlamamisti..hani erkekler bazen cok cok dalgin oluyorlar ve böyle seyler konusunda gercekten cok sayili erkek itina gösteriyor...moralini bozma,belkide sürpriz yapar

r017bb3.jpg

iyi ki doğdun canımmmm...

bi dakika bi dakika dur bakalım adam doğum gününü kutlamadı diye boşanacak değilsin dime. başka problemleriniz mi var yoksam anlat da konuşalım yardımcı olmaya çalışalım

doğum günün kutlu olsun canım
15 senelik evlisin ve iki çocuğun var
biraz olgun düşünsen cahilde değilsin ki
sence bu bir tür boşanma sebebi olabilir mi?

doğum günün kutlu olsun sağlıklı huzurlu ve mutlu nice senelere...a.s.
Ama neden hemen boşanayımmı dedin doğum gününü kutlamadığı içinmi?Yoksa özel günleri unutup yada önemsemediği içinmi?
Sanırım başka sorunlarınız var ve bu günde böyle bir üzüntü ile bu lafı söylediniz...

canım doğumgünün kutlu olsun sorun sadece doğumgününü hatırlamaması değil galiba

cnm bi dogum gününü hatırlamadı diye boşanmak olur mu hiç...erkekler özel günler konusunda özürlüdürler geneli böyle yani...sadece sorun buysa kafana takma bence..ama başka şeylerde var diyosan o ayrı tabi..dogum günün kutlu olsun herşey gönlünce olur inş..

canım öncelikle doğum günün kutlu olsun
derdini tam olarak anlatmadın sanırım tatlım ve burdan anlaşılan eşim doğum günümü kutlamadı 15 yıllık evliyim boşanıyımmı?bumudur yani bu sebepten boşuyorlarsa git boşan canım hiç durma

canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere :)
amaaaa bende açıkçası sadece üzülürdüm aramamasına ama bu boşanma sebebi değil sanırım senin başka bir derdin var gibi geldi bana, erkeklerin %80 böyledir cnm artık anlamamız lazım.Yinede üzülme sıkma canını ...

ya ben mi yanlış anladım acaba yoksa sen doğum gününü hatılamadı diye boşamak mı istiyorsun eğer böyleyse bu boşanmak için bir sebebp değil bu sebepten dolayı boşanmaya kalkanada ben şüpheyle bakarım

canım üzülmeni anlıyoruz ama adam doğum gününü unuttu diye ayrılıcak değilsin heralde :bbo: gerçekten böyle özel günlerimizde hatırlanmayı hepimiz isteriz ama bu ayrılmayı gerektiricek bi sorun değil bence ..boşver sende onunkini kutlamassın ..:kızgın: en önemlisi sağlıkla nice mutlu senelere a.s.

aynen anladığınız gibi arkadaşlar sorun sadece doğum günümü hatırlalmamsı değil tabikide...
hepinize çok teşekkür ederim inşallah hep beraber kutlarız doğum günlerimizi

dogum gunun kutlu olsun canim,nice mutlu yillara...a.s.

eee anlatta bizde anlayalim gulum(istersen tabi)

dogum günün kutlu olsun
geburtstaggr3.jpg

bende kırılırdım kesinlikle belki sürpriz yapacaktır arkadasım

evlendim ailemin istemediği biriyle 15 sene uğraştım inanın türkçe konuşmasını yazmasını bile ben öğrettim anlıyacağınız eşim son derece deutsche kafa bir insan dı
hadi dedim annesi babsı öğretmedi ben öğretyim .ama o ne yaptı 2 ay önceydi tuhaf tuhaf davranmaya başladı.Kız kardeşi geldi almanyadan .o arada çalıştığı iştende çıkmıştı yani işsizdi.hazır kardeşide gelmişken 3-5 gün kardeşi ve yiğenleriyle vakit geçirsin dedim.ama inanın bana ve çocuklarına çok bağlı bir insandı ve yaklaşık 12 sene hep aynı firmalarda çalıştık.ve insanların gözü hep üzerimizdeydi birçok kimsede hayrandı bizim evliliğimize çünkü hiçbir zaman ne ben onu ne de ben onu kısıtlamadım.çünkü aramızda son derece büyük bir sevgi,saygı ve güven vardı.
bu arada ben bir kişiyle ortak bir işe başladım yeni şirket kurduk ve ister istemez işe biraz fazla vakit ayırmaya başladım.işte ne olduysa o ortaklıktan sonra oldu.oda kendine bir iş buldu taksicilk yapıcam dedim.ama ben o işi yapmasını istemedim çünkü daha önce ben o işi yap dediğimde ben o işi yapmam demişti.ama kardeşi ve halasının kızları yap deyince yapmaya başladı işte ondan itibaren ne benimle ne de çocuklarla ilgisi kalmadı.sbep kimse değil biliyorum benim çünkü ben hep halleden oldum.ama inanın çok yoruldum hem iş hem kendi ailem hem çocuklar hemde eşim hep benden birşeyler beklediler şu ana kadar ama çok yorgunum,

canım umarım eşin gelmiştir ve doğum gününü kutluyorsunuzdur....niceyıllara

Yok be kızlar o gelmez vede doğum günümü de kutlamaz ama ben biliyorum ne yapacağımı şimdi eve gidicem çünkü hala iş yerimdeyim giderkende kendime mis kokulu güzel bir buket çiçek hediye alıcam sonrada tv karşısına geçip istanbul masalını seyredicem hepinize mutlu akşamlar

bence sen kendı kfanda kuruntu yapıyorsun boşanma konuna gelınce o zaman herkez ayrılsın evet benım kocamda evlılık yıl dönumumuzu unuttu ama ben ayrılmadım askeri personel oldugu ıçun hakkarıdeydı yogunluktan unutmuştur dedım.....muhakkak esınde hatırlar hatırlamazsa bıle guzel bı dılle hatırlatıp anca esınızı utandırabılır ve hayatınıza yıne devam edın bence

amaaan canim,bosveeer.........:kahve:

gelir gecer bunlar,takma kafana saglik olsun,en onemlisi o...:Saruboceq:

Allahim omur versinde ,daha nice dogum gunlerin olsun,elbet biri istediginin gibi olur,,,,,a.s

yanliz degilsinyerimseniben

X