Popüler Konu Ödüller

Canım bugün burada muhabbet ettik ama yarın yeni kategori başlayacak:)
Madalyalı arkadaşları bu ay dinlendiriyoruz:)
Ama sohbete bekliyorum bu sefer yanımızda ol :KK74:
Valla simdi aklima dustunuz hic bildirim gelmio bana dedim, senin profile girince burayi buldum😂
Odullerde konusulmuyo du diorum🤷🏻‍♀️
Iyi yapmissiniz, gorelim bakalim neler gelicek😁

Valla simdi aklima dustunuz hic bildirim gelmio bana dedim, senin profile girince burayi buldum😂
Odullerde konusulmuyo du diorum🤷🏻‍♀️
Iyi yapmissiniz, gorelim bakalim neler gelicek😁
Başka konu olmayınca bugün burayı kullandık:)Aslında konuyu açardım ama herkesin haberi olsun damdan düşer gibi olmasın istedim:)
Aynen görelim bakalım:)
Kaybolma sohbete mutlaka gel:KK60:

Ya reis ölmeden bi olmayan marifeti gösterelim dedik 😁
Zaten pro falan da olacağımız yok 😁

Merhaba
Öğle saatleri buradayım o zaman..
Özel mesajla tarif kapmak ?
Ilkkez katılıyorum
Yeşillendirirseniz sevinirim
Şöyle söyleyeyim mesela Yemekteyiz bölümüne konuyu açtı atıyorum corbalar olsun,nevresteye özel mesaj atıp yapmak istediğin tatifi yazıyorsun .iki kisi mercimek çorbası yazdıysa ilk yazan alir tarifi . hızlı olmanız lazım.
Geçmiş yarisma kategorilere tariflere bakmanızı öneririm 🥰

Oy verdik ,Pro üyelik gelmedi diyen arkadaşlar, 1 ayda 5 yarışmaya katıldım, 9 yarışmaya oy verdim, daha önceden de oy veriyordum, pro üyelik bana da gelmedi, bakın ben hiç isyan ediyor muyum 🙈😄 yarın yeni yarışmaya da katılacağım inşallah, olursa olur, olmazsa yaptığımız herşeyi afiyetle yiyoruz zaten, hiç sıkıntı yok yani 🤗😊

Şöyle söyleyeyim mesela Yemekteyiz bölümüne konuyu açtı atıyorum corbalar olsun,nevresteye özel mesaj atıp yapmak istediğin tatifi yazıyorsun .iki kisi mercimek çorbası yazdıysa ilk yazan alir tarifi . hızlı olmanız lazım.
Cansınız canfeb reis teşekkür ederim bilgilendirme için

Canfeb'im ben yarın özellere dalınca bu mesajı tekrarlarsın:)

Oy verdik ,Pro üyelik gelmedi diyen arkadaşlar, 1 ayda 5 yarışmaya katıldım, 9 yarışmaya oy verdim, daha önceden de oy veriyordum, pro üyelik bana da gelmedi, bakın ben hiç isyan ediyor muyum 🙈😄 yarın yeni yarışmaya da katılacağım inşallah, olursa olur, olmazsa yaptığımız herşeyi afiyetle yiyoruz zaten, hiç sıkıntı yok yani 🤗😊
Ooo ben susayım o zaman 🤣

K Kazen Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum. Bugün kızımla biraz yoğun ve zorlayıcı bir gün geçirmiştim. Uzun karantina döneminin yorgunluğu üzerine kızımın huysuzluğu bunca zaman sonra bugün patlak vermişti. Dolayısıyla bu bunalımlı günün sonunda bu güzel sürprizle karşılaşmak bana çok iyi geldi. Çok teşekkür ederim tekrar. 😊💕

K Kazen Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum. Bugün kızımla biraz yoğun ve zorlayıcı bir gün geçirmiştim. Uzun karantina döneminin yorgunluğu üzerine kızımın huysuzluğu bunca zaman sonra bugün patlak vermişti. Dolayısıyla bu bunalımlı günün sonunda bu güzel sürprizle karşılaşmak bana çok iyi geldi. Çok teşekkür ederim tekrar. 😊💕
K Kazen ben de sana teşekkür etmek istiyorum. 🙈

Bakalım ilk gelen kapar :süslü::süslü:

X