Popüler Konu Ödüller

Herkese Merhaba :KK200:
Hediyem geldi:halay:.Sizinle paylaşmak istiyorum:KK45:.Duygularımı tarif edemem çok mutlu oldum:rolleyes::halay:
Öncelikle K Kazen Abicim çok teşekkür ederim :) Bu siteyi kurduğun için,bana burada yetki verdiğin ve güzel yarışmalar yapmamıza izin verdiğin için her şey için çok ama çok teşekkür ederim:KK9:
isabel isabel canım arkadaşım çok teşekkür ederim:KK36::KK200:İyi ki varsınız:KK200:
Yemek bölümünde benimle birlikte olup bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum:KK36:

Eki Görüntüle 2637229 Eki Görüntüle 2637231
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Hem de 3 kuruş fazla verip kırmızı almışlar :KK45:
Güle güle kullan canım,fazlasıyla hakediyorsun :KK36:

Afiyet ile yersiniz inşaallah canım hayırlı olsun :KK200: :nazar: :KK68:
Hanımlar, afiyetle kullanın inşAllah :KK37::KK37:
Ağzınzın tadı ile yiyin inşallah bereketli olsun :))
:KK8: Vali kebabı var yaa
Ooo hediyeler gitmiş bile afiyetle yiyin inşallah 😍
Biraz geç oldu kusura bakmayın cevabım
Teşekkür ederim kızlar :KK36:

Herkese Merhaba :KK200:
Hediyem geldi:halay:.Sizinle paylaşmak istiyorum:KK45:.Duygularımı tarif edemem çok mutlu oldum:rolleyes::halay:
Öncelikle K Kazen Abicim çok teşekkür ederim :) Bu siteyi kurduğun için,bana burada yetki verdiğin ve güzel yarışmalar yapmamıza izin verdiğin için her şey için çok ama çok teşekkür ederim:KK9:
isabel isabel canım arkadaşım çok teşekkür ederim:KK36::KK200:İyi ki varsınız:KK200:
Yemek bölümünde benimle birlikte olup bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum:KK36:

Eki Görüntüle 2637229 Eki Görüntüle 2637231
Hediye :rolleyes: muhteşem ben bunu nasıl gözden kaciririm :rolleyes:

Güzel güzel yemekler yaparsın inşallah iyi günlerden kullan abla :))

Hediyem geldi K Kazen isabel isabel Nevreste Nevreste Makroo Makroo ve oy veren herkese çok teşekkürler:KK36:
IMG_20200522_145331.jpg

X