Oda arkadaşlarımın benimle dalga geçtiklerrini farkettim.

kötü niyetle yazmamışlar bence arkadaşlarına onun boşluğunu değişik bir dille anlatmak istemişler sen hiç içini soğutma canım kilonla dalga geçtiklerini düşünmüyorum bu kadar ön yargılı olmayalım

Senin okuman için yapılan bir hareket güzelim bu,çok bariz

Yoksa ne diye ulu ortada hele hele masanın üstünde bıraksınlar ki...belki odadan ayrılman için yapıyor olabilirler,ama gene de net birşey söylemek kesin şudur budur demek yanlış olur tanımadığım için. belki şaka amaçlı yazmışlardır belki de dalga amaçlı,bilemem fisfisfis

Zaten son yıllarıymış bırak son yıllarını yaşasınlar yazık hiç bulaşma yok hakkımda neden bunu bunu yazdınız yok neden bana cüssesi büyük dediniz felan gerek yok böyle şeylere...daha çok hırslanırlar....

odadan ayrılmaya felan da yeltenerek onları galip etme
aksine o oda onlar gidince sen ve onların yerine geleceklere kalacak :1closedeyes:

Benim başıma da gelmişti buna benzer bir olay odada 6kişiydik...ben hariç diğerleri sıkı fıkı can ciğer kuzu sarmasıydı
ilk başlarda iyi gibi görünmüşlerdi...ama sonra kapının üstüne oda temizlik listesini asmışlardı bi baktım diğer 5 inin isimleri ve yapmaları gerekenler bir köşede,benim adım ve yapmam gerekenler ayrı bir köşede idi...

yemeğe inerken hepsi bir inerler beni çağırmazlar bile...gece onlar geç vakte kadar ışığı yakıp kitap okusa sorun çıkmaz,ama aynını ben yapsam adım düşüncesiz olur...

o an anlamıştım istenmediğimi ama inatla kaldım...
müdüreye şikayette bile bulunmuşlar uyumsuz biri diye ... huyum kurusun acayip de uyumluyumdur ama her ne işse bu hanım kızlarımızla tutmamış uyumumuz :1closedeyes:

dedim müdüreye böyle böyle ...odanı değiştirelim dedi hayır o odayı istiyorum dedim...odaya gittim hepsini lafımla dövdüm :1closedeyes:

sonra da bi kaç gün içinde dilekçemi vererek yurttan ayrıldım...zaten eve çıkmak istiyodum...ve o hanım kızlara son sözlerim şunlar olmuştu :

'' madem bu denli uyumlusunuz da neden bu odaya bir türlü öğrenci yerleştirilemiyor ?
problem siz siniz ...bu kadar burnu büyüklük taslamakla süper uyumluyuz diye geçinmekle hiçbirşey ve hiçkimseyi kazanamazsınız ...unutmayın ki bu yurt size kalmayacak,umarım mezun olup gittiğinizde bu kötü oyunlarınızı tebessümle değil,acıyla hatırlarsınız ''

tabi onlar durumu izah etmeye çalıştılar bir yandan özür dilemeler felan ...ama durum açıklancak gibi değildi...aralarına kimseyi almıyorlardı

neyse böyle şeyler yaşanan şeyler...o yüzden takmaya değmez bu tipleri...

canım bosver sen mutlumusun saglıklımısın önemli olan bu insanların dediklerini kafamıza taksak üzülsek ohooooo ne olur du halimiz onlar kendi yaptıklarından utansınlar ben ce bosver mesafeli dur seni beyenmeyeni sen hiçççç beyenme ablacım

Canım çok kötü birşey. Bende yurtta kalmıştım oluyo böyle şeyler ama zor tabi. Aynı odayı paylaşıyorsun onlarla. Yüzlerine baktıkça arkamdan neler konuşuyo diye geçireceksin her seferinde.

Ben hep açık olmaktan yanayımdır. Söyle açıkça. Mektupta adımın geçtiğini görünce yalnızca o bölümü okudum. Beklemezdim bunları, benimle ilgili bi sorununuz varsa açıkça söyleyebilirsin de.

Belki de kötü niyetli yazmamışlardır. Ben de kendimle dalga geçerim,aynı şekilde arkadaşlarımda. Sen onların giden arkadaşlarının yerine gelmişsin sanırım. Onlarda seni ona anlatmak istemişler..

Bence söyle utansınlar yaptıklarına. Pişman olacaklarına eminim. İçin rahatlar böylece hareketlerine nasıl bir değişiklikyapman yada yapmaman gerektiğini kendin görürsün.

birbirini yıllardır tanıyan 3 şımarık kız...........
onlar kendilerine yakışanı yapmışlar canım daha nebekleyebilirdinki böle insanlardan sen uzak dur onlardan

oda değiştirme imkanın varsa bi dene ama ortada takıcak bi durum yok aranı ii tut onlarla hatta şakayla karışık yazıyı okuduunu belli edebilirsin

masanın üstüne koyarken snin görme ihtimalini de düşünmüşlerdir. eğer gördüünü bildikleri halde susarsan seni ezik gibi görürler

oda değiştirme imkanın varsa bi dene ama ortada takıcak bi durum yok aranı ii tut onlarla hatta şakayla karışık yazıyı okuduunu belli edebilirsin

masanın üstüne koyarken snin görme ihtimalini de düşünmüşlerdir. eğer gördüünü bildikleri halde susarsan seni ezik gibi görürler

oda değiştirmeyi sordum hatta tek yada iki kişilik oda var mı diye sordum.yokmuş.bundan bahsetmedim.benim bu şehirde ve yurttaki ilk yılım benden 6 yaş büyükler ve yurta çok arkadaşları var.ayrıca yurdun sahibini toplantıda siz bişey yapmicaksınız anlaşılan diye bozmuştum.şimdilik böyle.gördüğümü düşünmüyolar çünkü şu an yatağımın yanındaki yatağa konmuş kağıt:) okuduğumu düşünselerdi burnumun dibine kadar sokmazlardı.hepinize gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim.şu an burada ne konuşabileceğim bi arkadaşım var ne de başka birşey.sanalda olsa gerçekten iyi geliyor.

arkadaşlarına güzel bir dille kilolarım benim için sorun deil ben böyle mutluyum. siz neden mutsuz oldunuz benim kilolarımla diyebilirsin. hiçbişey söylemezsen konuyu dalga haline getirebilirler. söyleki arkadaşlıklarda böyle şeylerin yerinin olmadıgını anlasınlar. ama tartışmaya girmeden söyle istersen

umursamıyorum veya utanmıyorum demişsin.
aynı şekilde hareket etmelisin.

cok ta kotu niyetli degillerdir bence...Cok samimi olsaydiniz, onlar sana takilirdi sen de onlara guler gecerdin. Dis gorunusle dalga gecmek kotu birsey ama samimiyetin derecesi onemli, bazi kisiler vardir, cok sevdikleri arkadasin kilosunu diline dolamislardir ama o arkadaslari da alismistir takildiklarini bilir...Belki onlar seni, senin onlari gordugunden daha samimi goruyorlar...

Allah Allah ilginç, acaba görmeni mi istiyorlar neden bu kadar ısrarla ortada geziyor kiCADIARZU Sabret okuduğunu belli etme derim ben. Amaçları okumanı sağlamaksa amaçlarına ulaşamadıklarını düşünsünler:jeyyar:
Sabret bir süre daha :) Merak ettim ben amaçlarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…